"For All Mankind" z 5. sezonem. Apple TV+ zapowiada też spin-off o radzieckich kosmonautach

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22For+All+Mankind%22+z+5.+sezonem.+Apple+TV%2B+zapowiada+te%C5%BC+spin-off+o+radzieckich+kosmonautach-155122
"For All Mankind" z 5. sezonem. Apple TV+ zapowiada też spin-off o radzieckich kosmonautach
Oglądacie czy nie, 5. sezon "For All Mankind" jest już w drodze. Kolejna dobra wiadomość dla miłośników zgłębiania tajemnic kosmosu jest taka, że Apple TV+ zleciło realizację spin-offu serii pod tytułem "Star City". I przygotują go twórcy oryginału, czyli Ronald D. Moore, Matt Wolpert i Ben Nedivi.

"Star City" – spin-off "For All Mankind". O czym będzie?Serial będzie eksplorował kluczowy moment w alternatywnej historii o wyścigu kosmicznym — kiedy to Związek Radziecki jako pierwszy wysłał człowieka na Księżyc. Tym razem opowieść wyjdzie poza żelazną kurtynę i pokaże życie kosmonautów, inżynierów oraz oficerów wywiadu zaangażowanych w radziecki program kosmiczny, a także ryzyko, jakie podejmowano, aby popchnąć ludzkość do przodu.
Apple zapowiada "Star City" jako "porywający thriller paranoiczny".

Sami twórcy powiedzieli natomiast: Im więcej dowiadywaliśmy się o tajemniczym mieście w lasach pod Moskwą, w którym pracowali i mieszkali radzieccy kosmonauci oraz inżynierowie, tym bardziej chcieliśmy opowiedzieć ich historię – czyli po drugiej stronie wyścigu kosmicznego. 

"For All Mankind"

"For All Mankind" – sezon 4.Czwarty sezon serialu, który zadebiutował zimą zeszłego roku, rozpoczyna się osiem lat po wydarzeniach z sezonu 3., kiedy Happy Valley szybko rozszerzyła swój zasięg na Marsie, zamieniając dawnych wrogów w partnerów. 

W roku 2003 główny nacisk programu kosmicznego skupił się na przechwytywaniu i wydobywaniu niezwykle cennych, bogatych w minerały asteroid, które mogą zmienić przyszłość zarówno Ziemi, jak i Marsa. Jednak rosnące napięcia między mieszkańcami rozległej bazy międzynarodowej zagrażają pracy całego zespołu. 

Zwiastun "For All Mankind" – sezon 4.Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones