Ranking filmów na OLED dostępnych na serwisach VOD

autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ranking+film%C3%B3w+na+OLED+dost%C4%99pnych+na+serwisach+VOD-143925
Ranking filmów na OLED dostępnych na serwisach VOD
Jak najlepiej zobaczyć moc technologii OLED? Włączając odpowiedni film lub serial, który wyciągnie z Waszego nowego ekranu wszystko co najlepsze. Zebraliśmy dla Was 13 pozycji, które znajdziecie na dostępnych w Polsce serwisach VOD, i które od razu pokażą Wam dlaczego tradycyjne ekrany LCD pozostają daleko w tyle. Każdy z tytułów sprawdziliśmy sami na ekranie ASUS OLED, więc macie pewność, że nie polecamy Wam żadnych przypadkowych tytułów. Zapraszamy! Ranking filmów i seriali na OLED dostępnych na serwisach VODBohater, który wcale nie chce nim być. Niezwykła wyprawa. Wielka przygoda. Wybór pomiędzy życiem, które zostawił a niezwykłym nowym światem, który poznaje i uczy się nazywać swoim domem. Oto "Avatar" Jamesa Camerona - zdaniem wielu, jeden z najpiękniejszych filmów przygodowych w historii. GDZIE OBEJRZEĆ: Chili.

Po ugryzieniu przez radioaktywnego pająka Miles Morales, nastolatek z Brooklynu, odkrywa w sobie niezwykłe moce. Niepozorny chłopak staje się Spider-Manem. Kiedy otwiera się brama do uniwersum, Miles szybko zdaje sobie sprawę, że nie jest jedynym superbohaterem. GDZIE OBEJRZEĆ: Chili i Rakuten.


Trzy dekady temu zadaniem Ricka Deckarda było tropienie i eliminowanie androidów w Los Angeles. Teraz sam musi się ukrywać, a nowy Blade Runner - oficer K - wkracza do gry. Niespodziewanie odkrywa on spisek, który może zniszczyć pozostałości starego porządku. Aby uchronić świat przed zagładą, mężczyzna musi prosić Deckarda o pomoc. GDZIE OBEJRZEĆ: Netflix, Chili i Rakuten.


Bohaterem filmu jest legendarny odkrywca i myśliwy Hugh Glass, który zaatakowany przez niedźwiedzia, zdradzony przez jednego z członków wyprawy, ledwo żywy zostaje porzucony przez towarzyszy i pozostawiony na pewną śmierć. Wbrew wszystkiemu udaje mu się przeżyć. GDZIE OBEJRZEĆ: Netflix, Amazon Prime Video i Chili.


Takeshi Kovacs jest jedynym ocalałym żołnierzem elitarnej międzygalaktycznej jednostki, rozbitej w trakcie powstania przeciwko nowemu porządkowi. Jego umysł został uwięziony w lodzie na długie stulecia – do momentu gdy niewyobrażalnie bogaty i długowieczny Laurens Bancroft zaoferował mu szansę na powtórne życie. W zamian Takeshi musi podjąć się śledztwa w sprawie morderstwa samego Bancrofta. GDZIE OBEJRZEĆ: Netflix.


Wyobraźcie sobie świat, w którym globalny wyścig kosmiczny nigdy się nie ukończył, a Związek Radziecki wylądował jako pierwszy na księżycu. Ta alternatywna wersja historii opowiada burzliwym życiu astronautów NASA i w świetny sposób zderza ze sobą to co dzieje się w kosmosie z wydarzeniami na Ziemii. GDZIE OBEJRZEĆ: Apple TV+.


Sentymentalna podróż do lat 80. Pewien chłopiec dosłownie rozpływa się w powietrzu. Przyjaciele, rodzina i lokalna policja, którzy próbują dociec prawdy, zostają wplątani w niewiarygodnie tajemniczą intrygę, w której nie zabraknie tajnych eksperymentów rządowych, przerażających sił nadprzyrodzonych oraz pewnej bardzo ekscentrycznej dziewczynki. GDZIE OBEJRZEĆ: Netflix.


Niezwykłe przygody ekscentrycznego portiera ze słynnego europejskiego hotelu w burzliwym okresie międzywojennym, który uwikłany zostaje w aferę wokół kradzieży bezcennego renesansowego obrazu i walkę o przejęcie ogromnej fortuny rodzinnej. GDZIE OBEJRZEĆ: Chili i Player.


Podczas międzyplanetarnej podróży kosmicznej do nowego domu, na nową planetę, dwoje pasażerów – wskutek niezrozumiałych, tajemniczych okoliczności – budzi się ze snu dziewięćdziesiąt lat za wcześnie. Jim i Aurora zakochują się w sobie, myśląc, że spędzą na pokładzie resztę życia. Szybko odkrywają, że statek kosmiczny znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, a życie pasażerów zależy tylko od nich. GDZIE OBEJRZEĆ: Netflix i Chili.


Zdjęcia do tego ambitnego projektu kręcono przez 4 lata w 50 krajach na wszystkich kontynentach, gdzie ponad 600 członków ekipy wspólnie nagrało materiał o długości ponad trzech i pół tysiąca dni zdjęciowych. Serial będzie poświęcony niezwykłej różnorodności siedlisk przyrodniczych na całym świecie, od odległego arktycznego pustkowia i tajemniczych głębi oceanów aż po rozległe krajobrazy Afryki i tętniące życiem dżungle Ameryki Południowej. W polskiej wersji usłyszycie Krystynę Czubówną. GDZIE OBEJRZEĆ: Netflix.


Kiedy piękna nieznajoma prowadzi hakera Neo do zakazanego podziemia, odkrywa on szokującą prawdę: Znane nam życie jest jedynie iluzją stworzoną przez wrogą cyberinteligencję. Neo dołącza do legendarnego i niebezpiecznego buntownika Morfeusza w walce o wolność ludzkości. GDZIE OBEJRZEĆ: Netflix i Chili.


Losy świata ponownie wiszą na włosku i tylko Wonder Woman może go uratować. Ten nowy rozdział w jej historii rozpoczyna się, gdy Diana Prince wiedzie spokojne życie wśród śmiertelników w latach osiemdziesiątych XX wieku. Chociaż główna bohaterka w pełni osiągnęła już swoje moce, nadal pozostaje w cieniu, opiekując się starożytnymi artefaktami i korzystając ze swoich superbohaterskich zdolności wyłącznie anonimowo. GDZIE OBEJRZEĆ: HBO GO, Chili i Player.


Setki lat w przyszłości, ludzie skolonizowali Układ Słoneczny. Narody Zjednoczone sprawują kontrolę nad Ziemią. Mars jest niepodległą potęgą militarną. Planety bazują na zasobach Pasa Asteroid, gdzie powietrze i woda są cenniejsze niż złoto. Przez dekady wzrasta napięcie między tymi trzema miejscami. Ziemia, Mars i Pas są na krawędzi wojny. Wystarczy jedna iskra. GDZIE OBEJRZEĆ: Amazon Prime Video.


Materiał powstał we współpracy z firmą ASUS.
Informacja sponsorowana