Ranking filmów na OLED dostępnych na serwisach VOD

autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ranking+film%C3%B3w+na+OLED+dost%C4%99pnych+na+serwisach+VOD-143925
Ranking filmów na OLED dostępnych na serwisach VOD
Jak najlepiej zobaczyć moc technologii OLED? Włączając odpowiedni film lub serial, który wyciągnie z Waszego nowego ekranu wszystko co najlepsze. Zebraliśmy dla Was 13 pozycji, które znajdziecie na dostępnych w Polsce serwisach VOD, i które od razu pokażą Wam dlaczego tradycyjne ekrany LCD pozostają daleko w tyle. Każdy z tytułów sprawdziliśmy sami na ekranie ASUS OLED, więc macie pewność, że nie polecamy Wam żadnych przypadkowych tytułów. Zapraszamy! Ranking filmów i seriali na OLED dostępnych na serwisach VOD1
plakat filmu Avatar

Avatar

42 min.
7,4 781 851 ocen społeczności 36 123 chce zobaczyć
Bohater, który wcale nie chce nim być. Niezwykła wyprawa. Wielka przygoda. Wybór pomiędzy życiem, które zostawił a niezwykłym nowym światem, który poznaje i uczy się nazywać swoim domem. Oto "Avatar" Jamesa Camerona - zdaniem wielu, jeden z najpiękniejszych filmów przygodowych w historii. GDZIE OBEJRZEĆ: Chili.

2
plakat filmu Spider-Man Uniwersum

Spider-Man Uniwersum

Spider-Man: Into the Spider-Verse
57 min.
8,0 81 201 ocen społeczności 12 412 chce zobaczyć
Po ugryzieniu przez radioaktywnego pająka Miles Morales, nastolatek z Brooklynu, odkrywa w sobie niezwykłe moce. Niepozorny chłopak staje się Spider-Manem. Kiedy otwiera się brama do uniwersum, Miles szybko zdaje sobie sprawę, że nie jest jedynym superbohaterem. GDZIE OBEJRZEĆ: Chili i Rakuten.


3
plakat filmu Blade Runner 2049
7,5 165 985 ocen społeczności 41 969 chce zobaczyć
Trzy dekady temu zadaniem Ricka Deckarda było tropienie i eliminowanie androidów w Los Angeles. Teraz sam musi się ukrywać, a nowy Blade Runner - oficer K - wkracza do gry. Niespodziewanie odkrywa on spisek, który może zniszczyć pozostałości starego porządku. Aby uchronić świat przed zagładą, mężczyzna musi prosić Deckarda o pomoc. GDZIE OBEJRZEĆ: Netflix, Chili i Rakuten.


4
plakat filmu Zjawa

Zjawa

The Revenant
36 min.
7,2 260 194 oceny społeczności 52 576 chce zobaczyć
Bohaterem filmu jest legendarny odkrywca i myśliwy Hugh Glass, który zaatakowany przez niedźwiedzia, zdradzony przez jednego z członków wyprawy, ledwo żywy zostaje porzucony przez towarzyszy i pozostawiony na pewną śmierć. Wbrew wszystkiemu udaje mu się przeżyć. GDZIE OBEJRZEĆ: Netflix, Amazon Prime Video i Chili.


5
plakat filmu Altered Carbon

Altered Carbon

7,4 49 209 ocen społeczności 20 063 chce zobaczyć
Takeshi Kovacs jest jedynym ocalałym żołnierzem elitarnej międzygalaktycznej jednostki, rozbitej w trakcie powstania przeciwko nowemu porządkowi. Jego umysł został uwięziony w lodzie na długie stulecia – do momentu gdy niewyobrażalnie bogaty i długowieczny Laurens Bancroft zaoferował mu szansę na powtórne życie. W zamian Takeshi musi podjąć się śledztwa w sprawie morderstwa samego Bancrofta. GDZIE OBEJRZEĆ: Netflix.


6
plakat filmu For All Mankind
7,8 4 308 ocen społeczności 5 470 chce zobaczyć
Wyobraźcie sobie świat, w którym globalny wyścig kosmiczny nigdy się nie ukończył, a Związek Radziecki wylądował jako pierwszy na księżycu. Ta alternatywna wersja historii opowiada burzliwym życiu astronautów NASA i w świetny sposób zderza ze sobą to co dzieje się w kosmosie z wydarzeniami na Ziemii. GDZIE OBEJRZEĆ: Apple TV+.


7
plakat filmu Stranger Things
8,3 275 942 oceny społeczności 40 354 chce zobaczyć
Sentymentalna podróż do lat 80. Pewien chłopiec dosłownie rozpływa się w powietrzu. Przyjaciele, rodzina i lokalna policja, którzy próbują dociec prawdy, zostają wplątani w niewiarygodnie tajemniczą intrygę, w której nie zabraknie tajnych eksperymentów rządowych, przerażających sił nadprzyrodzonych oraz pewnej bardzo ekscentrycznej dziewczynki. GDZIE OBEJRZEĆ: Netflix.


8
plakat filmu Grand Budapest Hotel

Grand Budapest Hotel

The Grand Budapest Hotel
40 min.
7,8 261 312 ocen społeczności 47 490 chce zobaczyć
Niezwykłe przygody ekscentrycznego portiera ze słynnego europejskiego hotelu w burzliwym okresie międzywojennym, który uwikłany zostaje w aferę wokół kradzieży bezcennego renesansowego obrazu i walkę o przejęcie ogromnej fortuny rodzinnej. GDZIE OBEJRZEĆ: Chili i Player.


9
plakat filmu Pasażerowie

Pasażerowie

Passengers
56 min.
6,7 168 860 ocen społeczności 27 927 chce zobaczyć
Podczas międzyplanetarnej podróży kosmicznej do nowego domu, na nową planetę, dwoje pasażerów – wskutek niezrozumiałych, tajemniczych okoliczności – budzi się ze snu dziewięćdziesiąt lat za wcześnie. Jim i Aurora zakochują się w sobie, myśląc, że spędzą na pokładzie resztę życia. Szybko odkrywają, że statek kosmiczny znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie, a życie pasażerów zależy tylko od nich. GDZIE OBEJRZEĆ: Netflix i Chili.


10
plakat filmu Nasza planeta

Nasza planeta

Our Planet
51 min.
9,0 31 730 ocen społeczności 14 002 chce zobaczyć
Zdjęcia do tego ambitnego projektu kręcono przez 4 lata w 50 krajach na wszystkich kontynentach, gdzie ponad 600 członków ekipy wspólnie nagrało materiał o długości ponad trzech i pół tysiąca dni zdjęciowych. Serial będzie poświęcony niezwykłej różnorodności siedlisk przyrodniczych na całym świecie, od odległego arktycznego pustkowia i tajemniczych głębi oceanów aż po rozległe krajobrazy Afryki i tętniące życiem dżungle Ameryki Południowej. W polskiej wersji usłyszycie Krystynę Czubówną. GDZIE OBEJRZEĆ: Netflix.


11
plakat filmu Matrix

Matrix

The Matrix
16 min.
7,6 824 465 ocen społeczności 38 493 chce zobaczyć
Kiedy piękna nieznajoma prowadzi hakera Neo do zakazanego podziemia, odkrywa on szokującą prawdę: Znane nam życie jest jedynie iluzją stworzoną przez wrogą cyberinteligencję. Neo dołącza do legendarnego i niebezpiecznego buntownika Morfeusza w walce o wolność ludzkości. GDZIE OBEJRZEĆ: Netflix i Chili.


12
plakat filmu Wonder Woman 1984
4,9 37 021 ocen społeczności 10 852 chce zobaczyć
Losy świata ponownie wiszą na włosku i tylko Wonder Woman może go uratować. Ten nowy rozdział w jej historii rozpoczyna się, gdy Diana Prince wiedzie spokojne życie wśród śmiertelników w latach osiemdziesiątych XX wieku. Chociaż główna bohaterka w pełni osiągnęła już swoje moce, nadal pozostaje w cieniu, opiekując się starożytnymi artefaktami i korzystając ze swoich superbohaterskich zdolności wyłącznie anonimowo. GDZIE OBEJRZEĆ: HBO GO, Chili i Player.


13
plakat filmu The Expanse

The Expanse

42 min.
8,0 22 752 oceny społeczności 21 060 chce zobaczyć
Setki lat w przyszłości, ludzie skolonizowali Układ Słoneczny. Narody Zjednoczone sprawują kontrolę nad Ziemią. Mars jest niepodległą potęgą militarną. Planety bazują na zasobach Pasa Asteroid, gdzie powietrze i woda są cenniejsze niż złoto. Przez dekady wzrasta napięcie między tymi trzema miejscami. Ziemia, Mars i Pas są na krawędzi wojny. Wystarczy jedna iskra. GDZIE OBEJRZEĆ: Amazon Prime Video.


Materiał powstał we współpracy z firmą ASUS.
Informacja sponsorowana