"Sprawa idealna" zakończy się na 6. sezonie. Znamy datę premiery

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22Sprawa+idealna%22+zako%C5%84czy+si%C4%99+na+6.+sezonie.+Znamy+dat%C4%99+premiery-146633
"Sprawa idealna" zakończy się na 6. sezonie. Znamy datę premiery
Szósty sezon "Sprawy idealnej" będzie zarazem ostatnim. Aktualnie trwają przygotowania do zdjęć w Nowym Jorku. Premiera zaplanowana jest na 8 września tego roku. 

Czego możemy się spodziewać w finałowym sezonie "Sprawy idealnej"?


W finałowym sezonie "Sprawy idealnej" jak zwykle nie zabraknie odniesień do aktualnych wydarzeń. Grana przez Christine Baranski Diane Lockhart będzie musiała się zmierzyć się z reperkusjami podważenia orzeczenia w sprawie Roe kontra Wade przez Sąd Najwyższy, a także kwestiami praw wyborczych czy groźbą powrotu zimnej wojny. W tym samym czasie prawnicy z kancelarii Reddick i Wspólnicy będą się zastanawiać, czy otaczająca ich przemoc nie jest zwiastunem zbliżającej się wojny domowej. 

O czym opowiada "Sprawa idealna"?


"Sprawa idealna" to spin-off "Żony idealnej" – historii kobiety, która po ujawnieniu korupcji oraz zdrad jej męża, prokuratora stanowego, musi wrócić do zawodu prawniczki, by utrzymać rodzinę. 

W "Sprawie idealnej" wzięta prawniczka traci oszczędności całego życia i pracę w prestiżowej kancelarii. Kobieta musi zacząć wszystko od nowa. Diane Lockhart (Christine Baranski) jest wziętą prawniczką, która pracuje w prestiżowej kancelarii Lockhart & Lee. Kobieta bierze w pracy pod swoje skrzydła chrześnicę Maię Rindell (Rose Leslie). Kiedy firma inwestycyjna ojca dziewczyny bankrutuje i wiele wpływowych osób – w tym Diane, traci oszczędności swojego życia – wybucha wielki skandal. W konsekwencji obydwie kobiety zostają zmuszone do odejścia z kancelarii. Maia i jej mentorka znajdują miejsce dla siebie w firmie prowadzonej przez afroamerykańskich prawników.