Apple ma w końcu serial, który ktoś ogląda! Obłędny rekord "Władców przestworzy"

https://www.filmweb.pl/news/%22W%C5%82adcy+przestworzy%22+bij%C4%85+rekordy+ogl%C4%85dalno%C5%9Bci+platformy+AppleTV%2B-154199
Apple ma w końcu serial, który ktoś ogląda! Obłędny rekord "Władców przestworzy"
Apple ma na swojej platformie liczne cenione i nagradzane seriale. Ale jak wynika z najnowszego komunikatu, dopiero teraz znalazł się na AppleTV+ serial, który ktoś ogląda. Tym serialem są oczywiście "Władcy przestworzy".

"Władcy przestworzy" najchętniej oglądanym serialem w historii AppleTV+Szósty odcinek serialu "Władcy przestworzy" będzie miał dopiero premierę 23 lutego, ale wyniki oglądalności dotychczasowych odcinków wymazały wszystkie rekordy AppleTV+.


Platforma chwali się bowiem, że już na start "Władcy przestworzy" zanotowali oglądalność większą od łącznej oglądalności wszystkich odcinków pierwszego sezonu dowolnego serialu Apple'a.

Co więcej oglądalność w ciągu drugiego tygodnia wzrosła o 65% w porównaniu do pierwszych siedmiu dni. "Władcy przestworzy" notują wzrosty oglądalności w większości krajów, w których platforma jest dostępna.

Oczywiście, co dokładnie oznacza pobicie rekordów oglądalności, nie wiemy. Apple nie podaje bowiem żadnych liczb.


O serialu "Władcy przestworzy"Serial "Władcy przestworzy" jest historią żołnierzy z 100. Grupy Bombowej zwanej "Krwawą setką". Przeprowadzają one niebezpieczne naloty bombowe na nazistowskie Niemcy, w czasie których muszą zmagać się z mroźnymi warunkami, brakami tlenu i strachem związanych z powietrzną walką.

Serial pokazuje psychologiczną i emocjonalną cenę, jaką ci młodzi mężczyźni zapłacili, biorąc udział w zniszczeniu koszmaru, jakim była hitlerowska Trzecia Rzesza. Niektórzy zostali zestrzeleni i schwytani, inni zabici lub ranni. Niektórzy mieli tyle szczęścia, by powrócić do domów...


Punktem wyjścia dla fabuły jest książka Donalda L. Millera "Masters of the Air: Americas Bomber Boys Who Fought the Air War Against Nazi Germany". Za scenariusz odpowiadał John Orloff.

W obsadzie są: Austin Butler, Callum Turner, Anthony Boyle, Nate Mann, Barry Keoghan, Josiah Cross, Branden Cook oraz Ncuti Gatwa.

Zwiastun serialu "Władcy przestworzy"


Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones