Więcej kaiju! Apple TV+ zapowiada 2. sezon serialu "Monarch: Dziedzictwo potworów" oraz serię spin-offów

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Wi%C4%99cej+kaiju+Apple+TV%2B+zapowiada+2.+sezon+%22Monarch%22+oraz+seri%C4%99+spin-off%C3%B3w-155038
Więcej kaiju! Apple TV+ zapowiada 2. sezon serialu "Monarch: Dziedzictwo potworów" oraz serię spin-offów
Mamy dobrą wiadomość dla fanów serialu "Monarch: Dziedzictwo potworów". A być może nawet wiele dobrych wiadomości. Platforma Apple TV+, dla której powstała produkcja, zapowiedziała nie tylko drugi sezon, ale też serię spin-offów. Projekty zostaną zrealizowane wspólnie ze studiem Legendary.

Więcej kaiju na Apple TV+


Szczegóły dotyczące nowych projektów osadzonych w Monsterverse nie są na razie znane. Informacja o planach wpuszczenia na Apple TV+ kolejnych kaiju wyszła od samego streamera.


Serial "Monarch: Dziedzictwo potworów" pozostawił niezatarty ślad w sercach, umysłach i wyobraźni widzów na całym świecie (...) – powiedział Morgan Wandell, dyrektor ds. rozwoju projektów międzynarodowych w Apple TV+. Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani faktem, że widzowie nie tylko dostaną szansę na jeszcze więcej emocji w drugim sezonie, ale także wyruszą w nowe, poruszające podróże w ramach rozwijanej przez nas z Legendary franczyzy Monsterverse.

O czym opowiada "Monarch: Dziedzictwo potworów"? Zobacz zwiastun


Pierwszy sezon serialu "Monarch: Dziedzictwo potworów" zadebiutował na Apple TV+ w listopadzie ubiegłego roku. W rolach głównych m.in. Anna Sawai, Kiersey Clemons, Ren WatabeWyatt Russell i Kurt Russell. Zobaczcie zwiastun:Cate udaje się przetrwać atak Godzilli na San Francisco, po czym przeżywa kolejny wstrząs, gdy odkrywa szokujący sekret. Stawiając czoła potwornym zagrożeniom, wyrusza w pełną przygód podróż, aby poznać prawdę o swojej rodzinie i tajemniczej organizacji zwanej Monarch.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones