Ćpanie znów jest w modzie

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%C4%86panie+zn%C3%B3w+jest+w+modzie.+Seriale+%22Siostra+Jackie%22+i+%22Trawka%22+powr%C3%B3c%C4%85+na+stacj%C4%99+Showtime-150766
Ćpanie znów jest w modzie
Moda na wznawianie popularnych przed laty seriali trwa w Hollywood w najlepsze. Stacja Showtime właśnie pochwaliła się, że na antenę powrócą jej flagowe tytuły "Siostra Jackie" i "Trawka". W obu przypadkach gwiazdy oryginałów mają powrócić.

Lekomanka pielęgniarką, czyli o serialu "Siostra Jackie""Siostra Jackie" debiutowała w 2009 roku i doczekała się siedmiu sezonów. W tym czasie 5 nagród Emmy, 5 nominacji do Złotych Globów i 8 nominacji do nagród Gildii Aktorów.

Serial opowiadał o uzależnionej od leków przeciwbólowych pielęgniarce jednego ze szpitali w Nowym Jorku, która balansuje pomiędzy pracą w szpitalu a życiem prywatnym.

Gwiazdą show była Edie Falco.

Za wznowienie serialu "Siostra Jackie" odpowiadać będą Abe Sylvia i Liz Flahive, które pracowały też przy oryginale. Szczegóły fabuły są dopiero ustalane.


Z gospodyni domowej do królowej marihuany, czyli o serialu "Trawka""Trawka" debiutowała w 2005 roku i doczekała się ośmiu sezonów. W tym czasie zdobyła 1 Złoty Glob i 10 nominacji, 2 nagrody Emmy i 18 dalszych nominacji, 6 nominacji do nagród Gildii Aktorów, nagrodę Gildii Scenarzystów i dwie dalsze nominacje.

Bohaterką serialu była Nancy Botwin. Kiedy jej mąż niespodziewanie umiera, kobieta zaczyna sprzedawać sąsiadom marihuanę, by jakoś utrzymać rodzinę. Popyt na jej usługi jest ogromny, a Nancy odkrywa wiele sekretów skrywanych za fasadami schludnych domów.

W głównej roli wystąpiła Mary-Louise Parker.

Za wznowienie serialu odpowiadać będzie Duńczyk Christian Torpe ("Rita"). Jego akcja ma zostać przeniesiona do Kopenhagi, gdzie teraz mieszka Nancy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones