Wyobrażacie sobie "Jak wytresować smoka" jako kino aktorskie? Nie musicie, film powstanie

MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/B%C4%99dzie+nowy+film+z+cyklu+%22Jak+wytresowa%C4%87+smoka%22.+Universal+i+DreamWorks+szykuj%C4%85+wersj%C4%99+aktorsk%C4%85-149352
Wyobrażacie sobie "Jak wytresować smoka" jako kino aktorskie? Nie musicie, film powstanie
Ta wiadomość, o ile jest prawdziwa, zapewne podzieli fanów. Jak donosi Daniel Ritchman, Universal i DreamWorks pracują nad nowym filmem w uniwersum "Jak wytresować smoka". Jest jednak jeden haczyk: to nie będzie animacja.

"Jak wytresować smoka" jako film aktorskiWedług Ritchmana wytwórnie planują rozwój uniwersum, które doczekało się już kilku filmów i seriali animowanych. Nowy pomysł polega jednak na tym, by zrobić film aktorski.

Za projekt ma podobno odpowiadać Dean Deblois. Doskonale zna on świat "Jak wytresować smoka", ponieważ wyreżyserował wszystkie trzy pełnometrażowe animacje.

Ritchman nie podał jednak, czy film aktorski byłby po prostu remakiem pierwszego "Jak wytresować smoka", czy może raczej opowie nową historię, która rozgrywa się w tym samym świecie.


O filmie "Jak wytresować smoka"Jeden z największych hitów DreamWorks Animation powstał na podstawie książki "Jak wytresować sobie smoka" autorstwa Cressidy Cowell.

Zazwyczaj filmy o smokach zadowalają się jedną bestią. W tej animacji jest ich całe multum. Mają różne kształty i kolory. Część związana jest żywiołem ognia, ale część ma zupełnie inne umiejętności. Są potężne i rozkoszne, a sama animacja to idealne połączenie wyobraźni twórczej i umiejętności opowiadania wciągających historii.

Film okazał się tak wielkim przebojem, że powstały kolejne filmy, seriale, a nawet gry. Na podstawie cyklu ma nawet powstać atrakcja w parku rozrywki Epic Universe. Tam smoki naprawdę ożyją.

Zwiastun filmu "Jak wytresować smoka"


Przypominamy o trwającym głosowaniu w naszej ANKIECIE OSCAROWEJ. TUTAJ znajdziecie nominacje we wszystkich kategoriach. Kto Waszym zdaniem powinien zdobyć nagrody Akademii?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones