Jack Dylan Grazer ("Shazam!") gwiazdą "Jak wytresować smoka"?

The Direct / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jack+Dylan+Grazer+i+Joel+Edgerton+zagraj%C4%85+w+aktorskiej+wersji+%22Jak+wytresowa%C4%87+smoka%22-150462
Jack Dylan Grazer ("Shazam!") gwiazdą "Jak wytresować smoka"?
źródło: Getty Images
autor: Gareth Cattermole
Czy aktorska wersja animacji "Jak wytresować smoka" znalazła swojego głównego bohatera? Według najnowszej pogłoski kandydatem do zagrania głównej roli w filmie jest Jack Dylan Grazer, znany najlepiej z serii "Shazam!".

Czy to nowe gwiazdy "Jak wytresować smoka"?


 
Podobno troje aktorów negocjuje udział w aktorskiej wersji "Jak wytresować smoka". Jack Dylan Grazer ma wystąpić jako Halibut Straszliwa Czkawka III a Auli’i Cravalho - jako Astrid Hofferson. Kandydatem do roli ojca Czkawki, Stoika Ważkiego, jest rzekomo Joel Edgerton.


Jack Dylan Grazer jest znany m.in. z serii "Shazam!", horroru "To" oraz serialu "Tacy właśnie jesteśmy".

GettyImages-1448717243.jpg Getty Images © Axelle/Bauer-Griffin


Auli’i Cravalho zagrała m.in. w serialu "Siła" oraz użyczyła głosu tytułowej bohaterce animacji "Vaiana: Skarb oceanu".

GettyImages-892101350.jpg Getty Images © Rich Fury


Joe Edgerton ma w swojej filmografii takie produkcje jak m.in. "Król", "Królestwo zwierząt", "Wielki Gatsby" i serial "Kolej podziemna".

Pierwsze castingowe pogłoski oznaczają, że zbliżamy się do początku zdjęć. Pierwszy klaps na planie mógłby paść jeszcze w tym albo przyszłym roku. Oznaczałoby, że film ma szanse trafić do kin w okolicach 2025 roku.

Aktorska wersja "Jak wytresować smoka"Za projekt ma podobno odpowiadać Dean Deblois. Doskonale zna on świat "Jak wytresować smoka", ponieważ wyreżyserował wszystkie trzy pełnometrażowe animacje.

Na razie nie ujawniono, czy film aktorski będzie po prostu remakiem pierwszego "Jak wytresować smoka", czy może raczej opowie nową historię, która rozgrywa się w tym samym świecie.

O filmie "Jak wytresować smoka"Jeden z największych hitów DreamWorks Animation powstał na podstawie książki "Jak wytresować sobie smoka" autorstwa Cressidy Cowell, której akcja rozgrywa się w świecie Wikingów i dzikich smoków. Bohaterem jest nastoletni Wiking mieszkający na wyspie Berk, gdzie walki ze smokami są codziennością. Zbliża się właśnie czas inicjacji i jedyna szansa na udowodnienie plemieniu i ojcu swojej wartości. Kiedy jednak okazuje się, że zamiast wytresować smoka, nastolatek zaprzyjaźnia się z nim, cały jego świat staje na głowie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones