David Fincher szykuje remake Hitchcocka dla Netfliksa!

The InSneider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/David+Fincher+wraca+do+pomys%C5%82u+%22Nieznajomych+z+poci%C4%85gu%22.+Remake+Hitchcocka+powstanie+dla+platformy+Netflix-154934
David Fincher szykuje remake Hitchcocka dla Netfliksa!
Ta wiadomość zelektryzuje fanów Davida Finchera. Jeff Sneider twierdzi, że reżyser wraca do porzuconego kilka lat temu projektu! Ben Affleck wciąż może w nim zagrać.

Fincher wraca do "Nieznajomych z pociągu"Projektem, o którym mówi Sneider, jest "Strangers". To film, który miał powstać w 2015 roku. Dwa lata później Fincher odłożył go na półkę i zajął się innymi produkcjami. Teraz jednak do niego wrócił i Sneider twierdzi, że może to właśnie ten film będzie kolejnym tytułem, który zrealizuje dla platformy Netflix.

GettyImages-1734038703.jpg Getty Images © Marc Piasecki


"Stranger" to remake "Nieznajomych z pociągu" Alfreda Hitchcocka. Fincher chciał go zrealizować z osobami, z którymi pracował przy "Zaginionej dziewczynie": Benem Affleckiem i Gillian Flynn.

Zwiastun "Nieznajomych z pociągu" Alfreda Hitchcocka

Według Sneidera Ben Affleck pozostaje "luźno związany" z projektem. Flynn chyba nie, bo jej scenariusz, który zmieniał pociąg na samolot, został chyba odrzucony i Fincher chce pozostać bliższy oryginałowi.

Film Hitchcocka z 1951 był ekranizacją powieści Patricii Highsmith. Opowiadał o dwóch przypadkowych pasażerach pociągu, którzy decydują się na dokonanie dwóch morderstw - każdy z nich ma zabić człowieka wskazanego przez wspólnika zbrodni.

Posłuchaj podcastu o ostatnim filmie Davida Finchera "Zabójca"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones