Filmweb poleca "Palm Springs"

Filmweb, - /
https://www.filmweb.pl/news/Filmweb+poleca+%22Palm+Springs%22-141462
Filmweb poleca "Palm Springs"
Od dziś w kinach możecie zobaczyć komedię romantyczną "Palm Springs" z Andym Sambergiem i Cristin Milioti w rolach głównych. Nasza redakcja postanowiła wyróżnić film Maksa Barbakowa znakiem jakości "Filmweb poleca!".

Jak czytamy w recenzji: "Palm Springs" rozbiło bank w trakcie zeszłorocznego festiwalu Sundance. Tuż po premierze prawa do dystrybucji filmu stały się przedmiotem zażartej licytacji, która zakończyła się sprzedażą za rekordową kwotę 22 milionów dolarów. Nietrudno zrozumieć, czym debiut Maksa Barbakowa uwiódł hollywoodzkich włodarzy. Reżyser do spółki ze scenarzystą Andym Siarą w błyskotliwy sposób odświeża dwie lubiane przez publiczność, a zarazem wyeksploatowane do cna konwencje: komedię romantyczną oraz opowieść o ludziach uwięzionych w pętli czasowej. Wizyta  w "Palm Springs" skutecznie poprawia nastrój, dając poczucie dobrze spędzonych 90 minut. Amerykanie mówią na takie filmy crowd-pleaser - stworzone, by roztapiać serca tłumów. Cały tekst przeczytacie TUTAJ.

Znak jakości Filmweb poleca!" to wyróżnienie przyznawane przez redakcję Filmwebu filmom zasługującym na szczególną uwagę widzów. Są wśród nich nie tylko produkcje artystyczne, ale także komercyjne, doskonale spełniające wymagania danego gatunku bądź przekraczające je w zaskakujący sposób.

Udostępnij: