SERIAL KILLERS: "Akolita", odcinek 4. Sith czy nie sith?

Filmweb autor: , /
https://www.filmweb.pl/news/SERIAL+KILLERS%3A+%22Akolita%22%2C+odcinek+4.+Sith+czy+nie+sith-156153
SERIAL KILLERS: "Akolita", odcinek 4. Sith czy nie sith?
źródło: Materiały prasowe
Welcome to the jungle! Jakub Popielecki i Maciej Satora przyglądają się czwartemu odcinkowi serialu "Akolita". Czy Wookie-Jedi spełnił oczekiwania? Czy nauczyciel Mae jest lordem Sith? Odpowiedzi szukamy w najnowszym odcinku "Serial Killers".


SERIAL KILLERS: Oceniamy czwarty odcinek serialu "Akolita"O serialu "Gwiezdne wojny: Akolita"Akcja produkcji "Gwiezdne wojny: Akolita" została osadzona na 100 lat przed wydarzeniami z pierwszego filmowego epizodu sagi, "Mrocznego widma". Czasy Wielkiej Republiki są znane fanom z komiksów, książek czy animacji, ale dotąd nie pojawiły się na ekranach. W odróżnieniu od niespokojnych losów bohaterów z innych tytułów, ten okres wielkiego dobrobytu i pokoju okazał się wyjątkowy także dla Zakonu Jedi – był momentem jego potęgi, niespotykanym ani wcześniej, ani później.   W serialu "Akolita" szanowany mistrz Jedi przeprowadza śledztwo w sprawie szokującej zbrodni. Poszukiwania sprawiają, że staje oko w oko z niebezpieczną przeciwniczką, z którą miał już do czynienia w przeszłości. Poszlaki prowadzą oboje bohaterów do kolejnego odkrycia – mroczne siły są dużo bardziej złowrogie, niż się spodziewali.
 
W obsadzie serialu znaleźli się: Amandla Stenberg ("Nienawiść, którą dajesz"), Dafne Keen ("Mroczne materie"), Carrie-Anne Moss ("Matrix Zmartwychwstania"), Lee Jung-jae ("Squid Game"), Manny Jacinto ("Dziewięcioro nieznajomych"), Jodie Turner-Smith ("Queen i Slim"), Rebecca Henderson ("Kim jest Anna?"), Charlie Barnett ("Russian Doll"), Joonas Suotamo ("Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie") i Dean-Charles Chapman ("1917").

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones