Policzcie wiedźmy na pierwszym zdjęciu z serialu "Agatha All Along" od Marvel Studios

Collider / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Policzcie+wied%C5%BAmy+na+pierwszym+zdj%C4%99ciu+z+%22Agatha+All+Along%22-156275
Policzcie wiedźmy na pierwszym zdjęciu z serialu "Agatha All Along" od Marvel Studios
"Agatha All Along", spin-off serialu "WandaVision", zbliża się wielkimi krokami. Magazyn "Empire" właśnie ujawnił pierwsze zdjęcie zapowiadające produkcję Marvel Studios, której gwiazdą jest Kathryn Hahn. Czego możemy spodziewać się po serialu?

Tak zapowiada się serial "Agatha All Along"
Na zapowiadającej serial "Agatha All Along" fotografii prezentują się: Patti Lupone jako Lilia, Sasheer Zamata jako Jennifer, Debra Jo Rupp jako Sharon, Ali Ahn jako Alice i – oczywiście - Kathryn Hahn jako tytułowa Agatha.
  
Showrunnerka Jac Schaeffer tak skomentowała powyższe zdjęcie bohaterek serialu: Łączy je to, że są wiedźmami bez swoich sabatów, zakonów. Wiedźmy łączymy z podstępem, złem i egoizmem. Co zrobić, kiedy masz grupę wiedźm manifestujących te cechy, ale zmuszonych do współpracy?

"WandaVision" grał z formą klasycznego sitcomu. Tym razem bawimy się z założeniami na temat tego, jakie są wiedźmy. Nie chcieliśmy prezentować jednowymiarowej wrednej czarownicy. Momentami Agatha pokaże, co naprawdę leży jej na sercu, dodała Schaeffer.

Pierwsze dwa odcinki serialu zadebiutują 18 września na platformie Disney+."WandaVision" – zwiastun

Co wiemy o serialu "Agatha All Along"? Znamy szczegóły fabułyFabuła prezentuje się następująco: W pierwszym odcinku Agathcie Harkness (Kathryn Hahn) udaje się złamać zaklęcie, które ją więziło. Bohaterka nie może się doczekać, aż wróci do swoich danych zwyczajów, odkrywa jednak, że została pozbawiona mocy. Aby ją odzyskać, podejmuje się ryzykownej wyprawy. W jej trakcie niespodziewanie zawiera nowe sojusze i przyjaźnie.
  

"WandaVision" i "Loki" w podcaście Mam parę uwagZachęcamy do wysłuchania odcinka podcastu Mam parę uwag, w którym Julia Taczanowska i Jakub Popielecki rozmawiają o serialach "WandaVision" i "Loki": 


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones