Harvey Keitel wraca do "Skarbu narodów"! Zobaczcie teaser serialu

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Harvey+Keitel+wraca+do+%22Skarbu+narod%C3%B3w%22+Zobaczcie+teaser+serialu-147168
Harvey Keitel wraca do "Skarbu narodów"! Zobaczcie teaser serialu
Kolejna znajoma twarz dołączyła do obsady serialu platformy Disney+ "National Treasure: Edge Of History". To Harvey Keitel, który powróci do roli Sadusky'ego, którego zagrał w oryginalnym "Skarbie narodów".

O serialu "National Treasure: Edge Of History"Serial to rozwinięcie cyklu "Skarb narodów", którego gwiazdą był Nicolas Cage. Główną bohaterką serialu jest Jess (Lisette Alexis), beneficjenta przeznaczonego dla imigrantów programu DREAM Act, która usiłuje odkryć tajemnice swojej rodziny i wyrusza w podróż życia. W jej trakcie pozna sekrety z przeszłości i spróbuje uratować amerykański skarb. Pierwszy sezon ma mieć 10 odcinków.


W jednej z ról zobaczymy Catherine Zetę-Jones. Aktorka wcieli się w Billie, miliarderkę, czarnorynkową ekspertkę od antyków i poszukiwaczkę skarbów, która żyje według osobistego kodu. Zaczynała jako pozbawiona grosza sierota i samodzielnie zmieniła się w przebiegłą i stylową bizneswoman. Billie jest przyzwyczajona do dostawania tego, co chce – i chce zdobyć skarb. Tym razem nie chodzi jednak o pieniądze.

Keitel nie jest jedyną znaną z filmów osobą, która pojawi się w serialu. Już wcześniej dowiedzieliśmy się, że powróci także Justin Bartha jako Riley Poole.

Teaser serialu "National Treasure: Edge Of History"Przy okazji odbywającego się w San Diego Comic-Conu do sieci trafił pierwszy teaser serialu "National Treasure: Edge Of History". Wy możecie go obejrzeć poniżej:

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones