Homelander i Billy Butcher na nowych plakatach "The Boys". Pora na ostateczne starcie?

Heroic Hollywood / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Homelander+i+Billy+Butcher+na+nowych+plakatach+%22The+Boys%22.+Pora+na+ostateczne+starcie-155349
Homelander i Billy Butcher na nowych plakatach "The Boys". Pora na ostateczne starcie?
Czwarty sezon "The Boys" coraz bliżej. Odpowiedzialna za produkcję platforma Prime Video zaprezentowała dwa plakaty z bohaterami. Pora na ostateczne starcie między Homelanderem a Billym Butcherem?

Homelander vs. Billy Butcher. Zobacz plakaty czwartego sezonu "The Boys"


Prime Video udostępniło plakaty czwartego sezonu "The Boys" na oficjalnym koncie serialu w serwisie X (dawnym Twitterze). Możemy na nich zobaczyć cynicznego superbohatera Homelandera (Antony Starr) i jego zaprzysiężonego wroga Billy'ego Butchera (Karl Urban). Prezentujemy je poniżej:

Co wiemy o czwartym sezonie "The Boys"?


W czwartym sezonie "The Boys" świat znajduje się na skraju upadku. Mimo panowania Homelandera, który umacnia swoją władzę, Victoria Neuman zbliża się do zdobycia fotela w Białym Domu. Butcher, któremu zostało tylko kilka miesięcy życia, traci syna Bekki oraz stanowisko lidera tytułowych Chłopaków. Reszta zespołu ma dość jego kłamstw. Stawka jest wyższa niż kiedykolwiek wcześniej, dlatego bohaterowie muszą znaleźć sposób na współpracę i uratowanie świata, zanim będzie za późno. 

W czwartym sezonie "The Boys" zobaczymy szereg nowych postaci. Rosemarie DeWitt, znana m.in. z filmów "Siostra twojej siostry" czy "Rachel wychodzi za mąż", wcieli się w postać matki Hughiego. W roli ojca, Hugh Campbella Seniora, powróci oczywiście znany z poprzednich sezonów Simon Pegg. O nieobecnej matce bohatera była już mowa, ale dotychczas nie pojawiła się na ekranie. 

Zobacz zwiastun czwartego sezonu "The Boys"


Pierwsze trzy odcinki "The Boys" trafią na Prime Video już 13 czerwca. Kolejne będą pojawiać się na platformie w cotygodniowych odstępach. Finał zaplanowany jest na 18 lipca. Zobaczcie zwiastun:
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones