Jared Leto nie zagra Jokera, ale może zagra Jokera

We Got This Covered / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jared+Leto+nie+zagra+Jokera%2C+ale+mo%C5%BCe+zagra+Jokera-133537
Garść kolejnych plotek z kinowego uniwersum DC, tymczasem dotyczących postaci Jokera i przyszłości grającego go Jareda Leto.


Swego czasu w planach Warner Bros. był film o przygodach Jokera i Harley Quinn. Zamiast niego czeka nas jednak "Joker" z Joaquinem Phoeniksem i "Birds of Prey", w którym jedną z głównych postaci będzie grana przez Margot Robbie Harley Quinn. Co to oznacza dla Leto-Jokera?

Trudno powiedzieć, ale podobno (z akcentem na "podobno") film "Joker and Harley" nie został oficjalnie skasowany, a jedynie utknął na etapie rozwijania projektu (podobnie jak piętnaście innych filmów DC). Tak więc teoretycznie wciąż istnieje szansa na jego realizację. I jeśli faktycznie powstanie, to prawdopodobnie zobaczymy w nim Leto-Jokera.

Co ciekawe, Joker pojawi się epizodycznie w "Birds of Prey", czego dowodzą zdjęcia z planu, jakie publikowaliśmy w marcu. Właśnie potwierdzono jednak to, co wynikało z fotografii: to nie Leto gra tu Jokera. Postać ma pojawić się jedynie na moment, możliwe, że nawet nie zobaczymy jej twarzy.

Leto chwilowo zajęty jest pracą nad "Morbiusem", gdzie wciela się w inną komiksową postać. Chcielibyście, żeby wrócił do roli Jokera?