Nadchodzi "Morbius 2" czy Jared Leto tylko stroi sobie żarty?

Coming Soon / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nadchodzi+%22Morbius+2%22+czy+Jared+Leto+tylko+stroi+sobie+%C5%BCarty-146714
Nadchodzi "Morbius 2" czy Jared Leto tylko stroi sobie żarty?
źródło: Materiały prasowe
Jared Leto, choć zazwyczaj kojarzymy go z superpoważnym (niektórzy powiedzieliby: przesadnie poważnym) podejściem do aktorskich wyzwań, postanowił pokazać, że ma też poczucie humoru. "Morbius" z jego udziałem nie zebrał może przychylnych recenzji, ale stał się inspiracją dla całej fali internetowych memów. Gwiazdor odniósł się do tego fenomenu i w żartobliwy sposób zapowiedział realizację sequela.
 

Jared Leto zapowiada "Morbiusa 2"?Jared Leto opublikował na Twitterze filmik, w którym widzimy go czytającego pewien tajemniczy scenariusz. Zobaczcie zresztą sami filmik, jaki pojawił się w mediach społecznościowych aktora:Możemy zobaczyć w nim, jak Leto przegląda scenariusz kontynuacji "Morbiusa" zatytułowanej "Morbius 2: It’s Morbin’ Time". Jako autor tekstu podpisany jest niejaki "Bartholomew Cubbins". Fani Leto wiedzą zapewne, że to często używany przez gwiazdora pseudonim, który jest nawiązaniem do postaci z książek Dr. Seussa ("The 500 Hats of Bartholomew Cubbins" i "Bartholomew and the Oobleck"). Leto podpisał się jako Cubbins, reżyserując szereg teledysków swojego zespołu Thirty Seconds to Mars. Wydany w 2015 roku zbiór wideoklipów grupy nosi nawet tytuł "Bartholomew Cubbins 2006–2014".

GettyImages-1388670731.jpg Getty Images © Phillip Faraone


Czy opublikowany przez Leto filmik jest jedynie żartem czy rzeczywiście możemy spodziewać się powrotu Michaela Morbiusa? Czas pokaże.

"Morbius" - o czym opowiadał film?Inspirowany komiksami wydawnictwa Marvel "Morbius" jest historią dr. Michaela Morbiusa (Jared Leto). Tytułowy bohater jest geniuszem cierpiącym na niezwykle rzadką chorobę krwi. Pracując nad eksperymentalnym lekiem przemienia się w żywego wampira.

Za kamerą stanął Daniel Espinosa, a scenariusz filmu napisali Matt Sazama i Burk Sharpless. Obok Jareda Leto w obsadzie znaleźli się: Adria Arjona, Matt Smith, Tyrese Gibson i Jared Harris.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones