"TRON: Ares": Jared Leto w kostiumie na planie widowiska

Instagram / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jared+Leto+jako+Ares.+Zobacz+wideo+z+planu+filmu+%22TRON%3A+Ares%22-155073
"TRON: Ares": Jared Leto w kostiumie na planie widowiska
W Vancouver trwają właśnie prace nad filmem "TRON: Ares". Na planie nie ma zbyt szczelnej ochrony, bo do sieci trafiły już materiały wideo, na których możemy zobaczyć gwiazdę widowiska Jareda Leto w kostiumie tytułowego bohatera.

Przełomowe wydarzenie w historii ludzkości i sztucznej inteligencji"TRON: Ares" będzie opowiadać o wydarzeniach, które mogą zmienić historię relacji człowieka ze sztuczną inteligencją.

Leto wciela się w zbuntowany program o nazwie Ares. Jego celem jest przedostanie się z wirtualnego świata do świata realnego.

Za kamerą filmu stoi Joachim Rønning ("Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara", "Czarownica 2"). W obsadzie są oprócz Leto: Evan Peters, Jodie Turner-Smith, Cameron Monaghan, Gillian Anderson oraz Greta Lee.O serii "TRON""TRON" z 1982 roku był historią Kevina Flynna (Jeff Bridges), genialnego twórcy gier komputerowych. Włamuje się do głównego komputera swego dawnego pracodawcy i przypadkiem zostaje wciągnięty do wirtualnego świata, w którym będzie musiał walczyć w niebezpiecznych rozgrywkach własnego projektu.

Obraz doczekał się po latach kontynuacji w postaci "TRON: Dziedzictwo", którego bohaterem był syn Kevina Sam (Garrett Hedlund).

"TRON: Ares" trafi do kin w październiku 2025 roku.

Zwiastun filmu "TRON: Dziedzictwo"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones