Mark Ruffalo stara się o rolę w kryminale "Crime 101". Zagra z Chrisem Hemsworthem?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Mark+Ruffalo+stara+si%C4%99+o+rol%C4%99+w+kryminale+%22Crime+101%22.+Zagra+z+Chrisem+Hemsworthem-155708
Mark Ruffalo stara się o rolę w kryminale "Crime 101". Zagra z Chrisem Hemsworthem?
źródło: Getty Images
autor: Rodin Eckenroth
Mark Ruffalo negocjuje rolę u boku Chrisa Hemswortha w kryminale "Crime 101". Nad adaptacją opowiadania Dona Winslowa pracuje Amazon MGM Studios. W Stanach Zjednoczonych premiera kinowa planowana jest na przyszły rok. Na razie nie wiadomo, jak będzie wyglądała dystrybucja w pozostałych krajach.

Mark Ruffalo w kryminale w duchu "Gorączki"?


Szczegóły fabuły "Crime 101" trzymane są w tajemnicy, nie wiadomo też, o jaką rolę stara się Mark Ruffalo. W oficjalnym opisie literackiego oryginału możemy przeczytać:

Policja łączy serię kradzieży drogocennej biżuterii, która ma miejsce na Zachodnim Wybrzeżu Stanów Zjednoczonych, z działalnością kolumbijskich karteli. Detektyw Lou Lubesnick ma jednak inny pomysł na rozwiązanie zagadki. Skupia swoje działania na jednym złodzieju. 

Film określany jest jako kryminał utrzymany w duchu "Gorączki" Michaela Manna. Za sterami produkcji stoi Bart Layton, który napisał scenariusz wspólnie z Peterem Straughanem.

Ostatne role Marka Ruffalo. Zobacz zwiastun "Biednych istot"


Marka Ruffalo mogliśmy ostatnio zobaczyć przede wszystkim jako Hulka w produkcjach Marvela: wieńczącej trzecią fazę MCU dylogii "Wojna bez granic" i "Koniec gry", serialu "Mecenas She-Hulk" oraz animacji "A gdyby...?". Wystąpił też w miniserialach "To wiem na pewno" i "Światło, którego nie widać" oraz zrealizowanym dla Netfliksa akcyjniaku "Projekt Adam". Rola w "Biednych istotach" przyniosła mu nominację do Oscara w kategorii najlepszy aktor drugoplanowy. Przypominamy zwiastun:"Biedne istoty" w podcaście Mam parę uwag


Przypominamy odcinek podcastu Mam parę uwag, w którym Julia Taczanowska i Jakub Popielecki rozmawają o filmie "Biedne istoty":

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones