Chris Hemsworth i Anya Taylor-Joy na plakacie "Furiosy"

X / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nowy+plakat+widowiska+%22Furiosa%3A+Saga+Mad+Max%22.+A+na+nim+Chris+Hemsworth+i+Anya+Taylor-Joy-154973
Chris Hemsworth i Anya Taylor-Joy na plakacie "Furiosy"
Dziś na konferencji branżowej CinemaCon swoją prezentację będzie miało Warner Bros. Z tej okazji do sieci trafił nowy plakat widowiska "Furiosa: Saga Mad Max". Plakat znajdziecie poniżej.

Powrót do świata "Mad Max". Co nas czeka?"Furiosa: Saga Mad Max" to prequel głośnego filmu "Mad Max: Na drodze gniewu". Jego akcja rozgrywa się przed wydarzeniami przedstawionymi w widowisku z 2015 roku. Produkcja przybliża historię Furiosy – zaufanej Wiecznego Joego, która zwraca się przeciwko niemu.


Kiedy świat upada, młoda Furiosa zostaje uprowadzona z Zielonego Miejsca Wielu Matek. Wpada w ręce potężnej Hordy Bikerów, której przewodzi watażka Dementus. Po przebyciu Pustkowi porywacze docierają do Cytadeli, gdzie rządzi Wieczny Joe. Dwóch tyranów zaczyna walkę o władzę, Furiosa zaś musi przetrwać wiele prób, jednocześnie gromadząc środki, które pozwolą jej wrócić do domu.

Tytułową postać gra Anya Taylor-Joy. Głównym złym jest Dementus, w którego wciela się Chris Hemsworth.

Światowa premiera widowiska "Furiosa: Saga Mad Max" będzie miała miejsce w maju na festiwalu w Cannes. Jeszcze w maju rozpocznie się też podbój kin.

Zwiastun filmu "Furiosa: Saga Mad Max"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones