"Krzyk VII". Będzie przeskok czasowy. Znamy powód

Comic Book Movie / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Plotka.+%22Krzyk+VII%22.+Tw%C3%B3rcy+planuj%C4%85+przeskok+czasowy.+Ma+to+zwi%C4%85zek+z+rodzin%C4%85+Sidney-155812
"Krzyk VII". Będzie przeskok czasowy. Znamy powód
Jak wiadomo, w przygotowaniu jest "Krzyk VII". Po odejściu Melissy Barrery i Jenny Ortegi twórcy musieli na nowo wymyślić fabułę. Znamy pierwsze szczegóły.

Sindey Prescott powraca!Pierwotnie "Scream VII" miał być domknięcie trylogii o siostrach Carpenter. Wyrzucenie grającej Sam Carpenter Melissy Barrery oraz niechęć Jenny Ortegi do powrotu jako Tara Carpenter, twórcy musieli zrewidować swoje plany. Ostatecznie postanowiono wrócić do najważniejszej postaci cyklu - Sidney Prescott.

Producenci złamali się i tym razem spełnili finansowe wymagania Neve Campbell. Dzięki temu Sidney powróci, by raz jeszcze stawić czoła zagrożeniu, jakim jest zamaskowany zabójca.


Tym razem jednak celem nie będzie wyłącznie ona, lecz również jej bliscy. I stąd pomysł z przeskokiem czasowym. Dzięki temu dzieci Sidney będą starsze i będą mogły również walczyć o życie swoje i swojej rodziny. Tak w każdym razie twierdzi Daniel Richtman, który specjalizuje się w ujawnianiu niepotwierdzonych informacji z najgorętszych hollywoodzkich produkcji.

Spośród bohaterów "legacy" możemy z całą pewnością spodziewać się powrotu Gale (Courteney Cox). Mówi się również o powrocie Patricka Dempseya, który ponownie wcieliłby się w Marka Kincaida, męża Sidney.

Zwiastun filmu "Krzyk VI"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones