"Krzyk VII": Więcej znajomych twarzy w obsadzie!

MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nie+tylko+Neve+Campbell.+Kto+jeszcze+wr%C3%B3ci+w+slasherze+%22Krzyk+VII%22-154760
"Krzyk VII": Więcej znajomych twarzy w obsadzie!
Po ostatnich zawirowaniach wokół filmu "Scream VII" twórcy stawiają na znane fanom cyklu twarze. Jak wiadomo Neve Campbell powróci. Nie będzie jedyną starą gwiazdą cyklu, którą w siódmej części zobaczymy.

Courteney Cox i Patrick Dempsey też w obsadzie?Daniel Richtman, specjalista od ujawniania niepotwierdzonych oficjalnie informacji, twierdzi, że w siódmej części "Krzyku" Campbell towarzyszyć będzie dwójka innych znanych z serii aktorów: Courteney Cox i Patrick Dempsey.

Udział Cox raczej nikogo nie zdziwi. Aktorka pojawiła się bowiem w obu częściach odświeżonej wersji "Krzyku".

Patrick Dempsey był w serii widziany tylko raz. Zagrał w "Krzyku 3" Marka Kincaida, nową miłość Sidney Prescott. Z późniejszych filmów wiemy, że bohaterowie pobrali się. Jeśli więc udział Dempseya się potwierdzi, to wydaje się prawdopodobne, że fabuła siódmego "Krzyku" skupi się na rodzinie Sidney.


Nie taki miał być "Krzyk VII"Przypomnijmy jednak, że pierwotnie plany na "Scream VII" były zupełnie inne. Film pomyślany był jako domknięcie historii sióstr Carpenter.

Problem w tym, że zarówno Jenna Ortega jak i Melissa Barrera podpisały kontrakt na udział tylko w dwóch filmach, więc potrzebna była kolejna umowa.
 
Barrera podpisała nowy kontrakt. Kiedy jednak po ataku Hamasu na Izrael ten kraj rozpoczął akcję odwetową, aktorka nie szczędziła ostrych słów. Studio uznało, że jej medialne wypowiedzi sieją antysemityzm i są mową nienawiści, więc zwolnili ją.

W przypadku Ortegi poszło z kolei o pieniądze. Aktorka, która może teraz przebierać w atrakcyjnych ofertach, za powrót zażądała gaży o jedno zero większej od tej, jaką otrzymała za poprzednie filmy. Była to świadomie oferta zaporowa, ponieważ Ortega nie była zbyt chętna do powrotu do serii i wiedziała, że Spyglass nie zechce sypnąć kasą.

"Krwawa gadka" o filmach "Krzyk" I-IV
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones