Producenci "Gen V" podjęli decyzję w sprawie bohatera granego przez Chance'a Perdomo

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Producenci+%22Gen+V%22+nie+obsadz%C4%85+ponownie+roli+Andrego+Andersona.+%22Chance%27a+nie+da+si%C4%99+zast%C4%85pi%C4%87%22-155400
Producenci "Gen V" podjęli decyzję w sprawie bohatera granego przez Chance'a Perdomo
źródło: Getty Images
autor: Noam Galai
Producenci "Gen V", czyli spin-offu "The Boys", ogłosili, że nie zastąpią tragicznie zmarłego Chance'a Perdomo innym aktorem. Ogłosili też przybliżoną datę rozpoczęcia zdjęć do drugiego sezonu.

"Gen V" bez Andrego Andersona. Przeczytaj oświadczenie producentów


Chance Perdomo, który w "Gen V" wcielał się w postać Andrego Andersona, zginął w tragicznym wypadku motocyklowym pod koniec marca tego roku, niemal w przeddzień startu produkcji drugiego sezonu (zdjęcia miały ruszyć 8 kwietnia w Toronto). Producenci serialu postanowili nie szukać dla niego zastępstwa. Na oficjalnym instagramowym profilu produkcji opublikowali oświadczenie:

Wciąż zmagamy się z tragiczną stratą Chance'a Perdomo. Ekipa pracująca przy "Gen V" jest zdeterminowana, by znaleźć najlepszy możliwy sposób na oddanie szacunku jego pamięci. Nie będziemy obsadzać jego roli ponownie, ponieważ Chance jest nie do zastąpienia. Zamiast tego poświęciliśmy nasz czas, by przekształcić linie fabularne drugiego sezonu, ponieważ ruszamy z produkcją już maju. W tym sezonie uhonorujemy Chance'a i jego dziedzictwo.

Oryginalny wpis możecie zobaczyć poniżej:



Kim był grany przez Chance'a Perdomo Andre Anderson?


Grany przez Chance'a Perdomo Andre Anderson był synem superbohatera znanego jako Polarity i jednym z najlepszych studentów uniwersytetu Godolkin. Poza nadludzką siłą i wytrzymałością posiadał on umiejętność manipulacji polem magnetycznym. Wraz z Marie Moreau (Jaz Sinclair), nową studentką uczelni, został wykreowany przez marketingowców na Strażnika Godolkina. Wkrótce potem bohaterowie wpadli na trop spisku.

Chance Perdomo jako Andre Anderson w serialu "Gen V"

Zobacz zwiastun "The Boys"


Czwarty sezon "The Boys" zadebiutuje na Prime Video już w czerwcu. Zostaną w nim rozwinięte wątki z "Gen V". Zobaczcie zwiastun: 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones