Rick Moranis ponownie zmniejszy dzieciaki

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Rick+Moranis+ponownie+zmniejszy+dzieciaki-136518
Fani mogą odetchnąć z ulgą. Rick Moranis dołączy do obsady rebootu disneyowskiego "Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki". Obraz będzie nosił tytuł "Shrunk"


Pomysłodawcą nowej wersji oraz odtwórcą głównej roli jest Josh Gad ("Piękna i Bestia", "Kraina lodu"). Scenariusz pisze Todd Rosenberg. Za kamerą, tak jak w oryginale, stanie Joe Johnston ("Jumanji", "Park Jurajski 3" oraz "Captain America: Pierwsze starcie"). 

W oryginale z 1989 roku Rick Moranis wciela się w zaabsorbowanego pracą wynalazcę Wayne'a Szalinskiego. Najnowsze odkrycie bohatera - maszyna do miniaturyzacji - przez przypadek zmniejsza jego dzieci, które muszą teraz stawić czoła niebezpieczeństwom, o jakich nie śniły w najkoszmarniejszych koszmarach. Ich własne podwórko to prawdziwa dżungla, gdzie muszą walczyć z monstrualnych rozmiarów robalami, zmykać przed koszącym latem pszczół i gdzie czyha jeszcze wiele innych potworności. 

W nowym filmie aktor powtórzy swoją rolę. Gad zagra z kolei dorosłego syna Szalinskiego, który idzie w ślady ojca i zostaje naukowcem.
Udostępnij: