Ruszają prace nad 2. sezonem "Tulsa King". Powraca ten sam scenarzysta

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Ruszaj%C4%85+prace+nad+2.+sezonem+%22Tulsa+King%22.+Powraca+ten+sam+scenarzysta-154386
Ruszają prace nad 2. sezonem "Tulsa King". Powraca ten sam scenarzysta
Scenarzysta serialu "Tulsa King" z Sylvestrem Stallone'emTerence Winter – powraca na swoje stanowisko w drugim sezonie. W zeszłym roku Winter odszedł z projektu z powodu różnic artystycznych dzielących go z Taylorem Sheridanem (pomysłodawca serialu). W wolnym czasie postanowił skupić się na innych produkcjach. Zastój spowodowany zeszłorocznymi strajkami w Hollywood sprawił jednak, że mógł powrócić do zespołu.

"Tulsa King"

"Tulsa King" – sezon 2. w przygotowaniuPoczątkowo Terence Winter pełnił przy serialu "Tulsa King" również funkcję showrunnera. I do tej pory nie został przywrócony na to stanowisko. W 2. sezonie będzie jedynie scenarzystą i – podobnie jak wcześniej – producentem wykonawczym. 

Zdjęcia do drugiego sezonu "Tulsa King" mają ruszyć już wkrótce w Atlancie. Premiera planowana jest na jesień tego roku. 

"Tulsa King" – zwiastun serialuZwolniony po 25 latach z więzienia członek nowojorskiej mafii Dwight "Generał" Manfredi (Sylvester Stallone) zostaje zesłany przez szefa do Oklahomy, aby rozszerzyć działalność. Podejrzewając, że mafia działa przeciwko niemu, bohater powoli buduje własną ekipę.


SERIAL KILLERS: Recenzujemy serial "Tulsa King"Poniżej znajdziecie naszą rozmowę o pierwszym sezonie serialu "Tulsa King". Swoimi wrażeniami dzielą się Łukasz Muszyński i Bartosz Czartoryski. 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones