Neal McDonough w drugim sezonie "Tulsa King". Kogo zagra?

Variety / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Neal+McDonough+w+drugim+sezonie+%22Tulsa+King%22.+Kogo+zagra-155320
Neal McDonough w drugim sezonie "Tulsa King". Kogo zagra?
źródło: Getty Images
autor: Arnold Jerocki
Powiększa się obsada drugiego sezonu "Tulsa King". Do Franka Grillo, który wcieli się w konkurującego z granym przez Sylvestra Stallone'a bohaterem gangstera, dołączył Neal McDonough. Co wiemy o jego postaci?

Neal McDonough w drugim sezonie "Tulsa King". Kogo zagra?


W drugim sezonie serialu "Tulsa King" Neal McDonough zagra Cala Threshera – wpływowego biznesmena, który będzie bronił swojej pozycji w mieście. Zdjęcia powstają w Oklahomie i Atlancie. Dokładna data premiery nowych odcinków nie jest na razie znana, ale mają one trafić na ekrany już jesienią tego roku.

Neal McDonough – skąd go znamy?


Neal McDonough najlepiej znany jest z serialu "Kompania braci", w którym grał porucznika Lynna "Bucka" Comptona. W jego CV znajdziemy też takie tytuły jak "Gotowe na wszystko", "Justified: Bez przebaczenia", "W garniturach", "Arrow", "Legends of Tomorrow"czy "Yellowstone" oraz "Raport mniejszości", "Kapitan Ameryka: Pierwsze starcie", "Red 2" i "Resident Evil: Witajcie w Raccoon City". Ostatnio mogliśmy go zobaczyć m.in. w serialu "9-1-1 Teksas" i komedii "Holiday Twist".

"Tulsa King" w programie Serial Killers


Przypominamy odcinek programu Serial Killers, w którym Łukasz Muszyński i Bartosz Czartoryski rozmawiają o serialu "Tulsa King": Po odsiedzeniu dwudziestopięcioletniego wyroku i wyjściu na wolność, Dwight "Generał" Manfredi (Sylvester Stallone), mimo swojego sprzeciwu zostaje zesłany przez swojego szefa do Tulsy w Oklahomie, gdzie ma zbudować nowe przestępcze imperium. Zdając sobie sprawę z tego, że jego mafijna rodzina może nie mieć na celu jego dobra, Dwight powoli zaczyna budować swoją załogę złożoną z nietuzinkowych postaci w nieco sennym mieście. Ponadto, gdy Manfredi zaczyna rozkręcać swoje nowe interesy w Tulsie, jednocześnie wchodzi w konflikt z lokalnym gangiem, któremu nie podoba się intruz na ich terenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones