Frank Grillo vs. Sylvester Stallone w 2. sezonie "Tulsa King". Premiera jesienią

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Frank+Grillo+vs.+Sylvester+Stallone+w+2.+sezonie+%22Tulsa+King%22.+Premiera+jesieni%C4%85-154907
Frank Grillo vs. Sylvester Stallone w 2. sezonie "Tulsa King". Premiera jesienią
źródło: Getty Images
autor: Tim Mosenfelder
Wygląda na to, że grany przez Sylvestra Stallone'a Dwight "Generał" Manfredi, tytułowy "Tulsa King", będzie musiał bronić swej pozycji w mieście. Jak podaje Deadline, w drugim sezonie serialu w jego przeciwnika wcieli się Frank Grillo.

Frank Grillo w drugim sezonie "Tulsa King". Kogo zagra?


W drugim sezonie "Tulsa King" Frank Grillo zagra Billa Bevilaquę, pochodzącego z Kansas City mafiosa, który prowadzi interesy w tytułowym mieście. Zdjęcia powstają w Oklahomie i Atlancie. Dokładna data premiery nowych odcinków nie jest na razie znana, ale mają one trafić na ekrany już jesienią tego roku.

Skąd znamy Franka Grillo?


Frank Grillo najlepiej znany jest z serii "Noc oczyszczenia" oraz filmów MCU, w których wcielił się w superzłoczyńcę Crossbonesa. W rolę tę wcielił się w filmach "Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz", "Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów" i "Avengers: Koniec gry". W jego CV znajdziemy również takie tytuły jak "Raport mniejszości", "Wojownik", "Wróg numer jeden", "Bogowie ulicy", "Poziom mistrza" czy serial "Skazany na śmierć". Aktualnie jego filmografię zamyka thriller "Gdy zgasną światła". Wśród zbliżających się produkcji z jego udziałem są m.in. dramaty wojenne "Land of Grace" i "Hounds of War", thrillery "Hard Matter" i "Die Alone" oraz horror "Werewolves".

"Tulsa King" w programie Serial Killers


Przypominamy odcinek programu Serial Killers, w którym Łukasz Muszyński i Bartosz Czartoryski rozmawiają o serialu "Tulsa King":Po odsiedzeniu dwudziestopięcioletniego wyroku i wyjściu na wolność, Dwight "Generał" Manfredi (Sylvester Stallone), mimo swojego sprzeciwu zostaje zesłany przez swojego szefa do Tulsy w Oklahomie, gdzie ma zbudować nowe przestępcze imperium. Zdając sobie sprawę z tego, że jego mafijna rodzina może nie mieć na celu jego dobra, Dwight powoli zaczyna budować swoją załogę złożoną z nietuzinkowych postaci w nieco sennym mieście. Ponadto, gdy Manfredi zaczyna rozkręcać swoje nowe interesy w Tulsie, jednocześnie wchodzi w konflikt z lokalnym gangiem, któremu nie podoba się intruz na ich terenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones