Samara Weaving ruszy na ratunek swojemu byłemu

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Samara+Weaving+%28%22Krzyk+VI%22%2C+%22Babilon%22%29+zagra+w+thrillerze+%22Eenie+Meanie%22-151430
Samara Weaving ruszy na ratunek swojemu byłemu
źródło: Getty Images
autor: Axelle/Bauer-Griffin
Widziana ostatnio w filmach "Krzyk VI" i "Babilon" Samara Weaving zostanie gwiazdą thrillera "Eenie Meanie". Za kamerą stanie scenarzysta Shawn Simmons ("Wayne"), który pracował wcześniej m.in. przy odcinkach seriali "Inna" i "Korniszonek".

Co wiemy o filmie "Eenie Meanie"?Bohaterką filmu będzie kobieta, która jako nastolatka kierowała samochodami na zlecenie gangsterów. Po latach musi powrócić do przestępczego światka, gdy byli szefowie oferują dziewczynie możliwość uratowania życia jej byłego, na którym notorycznie nie można polegać. 

Producentami filmu są Rhett Reese oraz Paul Wernick, scenarzyści trylogii "Deadpool", thrillerów "Life" i "Pajęcza Głowa", a także komedii "Zombieland" i "Randka, bez odbioru".

Według portalu Deadline ukończony projekt nie trafi do kin. Będzie miał swoją premierę na platformie Hulu.

Samara Weaving – najważniejsze role
Urodzona w Australii aktorka od najmłodszych lat występowała na ekranie. Jej najważniejsze role w ostatnim czasie to m.in. "Monster Trucks", "Korpo", "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri", "Opiekunka", miniserial "Piknik pod Wiszącą Skałą", "Zabawa w pochowanego", seriale "Hollywood" i "Dziewięcioro nieznajomych" czy widowisko "Snake Eyes: Geneza G.I.Joe".

Wśród jej ostatnich projektów są epizodyczne role w filmach "Babilon" oraz "Krzyk VI". Drugi z występów był powrotem do pracy z kolektywem Radio Silence, twórcami "Zabawy w pochowanego". Aktorka w najbliższej przyszłości będzie pracować nad horrorem "Azrael" oraz thrillerami "Borderline" i "Bella".

Zwiastun filmu "Krzyk VI"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones