Samuel L. Jackson bossem półświatka w serialu "Fight Night". W obsadzie także Kevin Hart

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Samuel+L.+Jackson+bossem+p%C3%B3%C5%82%C5%9Bwiatka+w+serialu+%22Fight+Night%22.+W+obsadzie+tak%C5%BCe+Kevin+Hart-153530
Samuel L. Jackson bossem półświatka w serialu "Fight Night". W obsadzie także Kevin Hart
źródło: Getty Images
autor: David Livingston
Samuel L. Jackson zagra u boku Kevina Harta w realizowanym dla platformy Peacock limitowanym serialu "Fight Night: The Million Dollar Heist". Gwiazdor wcieli się w autentyczną postać - wpływowego gangstera Franka Motena.

"Fight Night: The Million Dollar Heist": o czym opowie serialPierwsze dwa odcinki serialu wyreżyseruje Craig Brewer. Jackson miał już okazję współpracować z nim przy filmie "Jęk czarnego węża" z 2006 roku. Stanowiska showrunnerów piastują Shaye Ogbonna i Jason Horwitch.

Serial opowie o tym, co działo się w Atlancie 26 października 1970 roku, po walce między Muhammadem Alim a Jerrym Quarrym. Setki gości imprezy padły wówczas ofiarą jednego ze słynniejszych napadów z użyciem broni palnej w historii Stanów Zjednoczonych. W centrum opowieści znajdą się policjant i oszust.     

GettyImages-1193027112.jpg Getty Images © Matt Winkelmeyer


Samuel L. Jackson: karieraSamuel L. Jackson to legenda amerykańskiego kina. Wszystkie filmy z jego udziałem zarobiły ponad 27 miliardów dolarów, co czyni go drugim najbardziej kasowym aktorem w dziejach kina. W jego filmografii znajdziemy m.in. produkcje z uniwersum Marvela, trzy części "Gwiezdnych Wojen", "Park Jurajski", "Pulp Fiction", "Django" oraz "Kingsman". W 2022 roku otrzymał honorowego Oscara.

W przyszłym miesiącu Jacksona zobaczymy w szpiegowskiej komedii "Argylle - Tajny szpieg". Poniżej możecie obejrzeć jej zwiastun.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones