Samuel L. Jackson przygotuje skazanym na śmierć ostatni posiłek

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Samuel+L.+Jackson+przygotuje+skazanym+na+%C5%9Bmier%C4%87+ostatni+posi%C5%82ek-150762
Samuel L. Jackson przygotuje skazanym na śmierć ostatni posiłek
źródło: Getty Images
autor: Arturo Holmes
Samuel L. Jackson ("Bodyguard i żona zawodowca") zagra jedną z głównych ról w dramacie "Last Meals". Wcześniej angaż otrzymał Boyd Holbrook ("Sandman").

GettyImages-1177274181(1).jpg Getty Images © Gary Gershoff


Od kucharza prezydenta do oddziału dla skazanych na śmierć

Samuel L. Jackson przejął rolę, którą pierwotnie przyjął Delroy Lindo. Zmianie uległ także reżyser. Miejsce Adewale Akinnuoye Agbaje zajął Andrew Levitas, który ma na swoim koncie filmy "Kołysanka" z Amy Adams i Garrettem Hedlundem oraz "Minamata" z Johnnym Deppem. Zmiany spowodowane zostały opóźnieniem w realizacji filmu ze względu na pandemię COVID-19.

Jackson wcieli się w Walkera. Kiedyś był szefem kuchni w Białym Domu. Zhańbiony po latach odnajdujemy go w więziennej garkuchni, gdzie przygotowuje ostatnie posiłki dla skazanych na śmierć. Tak spotyka na swojej drodze Reeda. Mężczyzna rozpoczyna strajk głodowy protestując w ten sposób przeciwko wyrokowi skazującemu go na śmierć, gdyż twierdzi, że jest niewinny. Między mężczyznami rodzi się nić porozumienia.

Za scenariusz odpowiada stawiający pierwsze kroki w Hollywood Nicholls Fellowship. Niedawno Amazon kupił, po zaciętej walce, jego tekst "Stakehorse".

Zwiastun filmu "Bodyguard i żona zawodowca"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones