To już pewne: Kaitlyn Dever jako Abby w drugim sezonie "The Last of Us"

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/To+ju%C5%BC+pewne%3A+Kaitlyn+Dever+jako+Abby+w+drugim+sezonie+%22The+Last+of+Us%22-153563
To już pewne: Kaitlyn Dever jako Abby w drugim sezonie "The Last of Us"
źródło: Getty Images
autor: Rodin Eckenroth
To już pewne! Kaitlyn Dever dołącza do obsady drugiego sezonu "The Last of Us". Zgodnie z przewidywaniami aktorka wcieli się w postać Abby Anderson. Przeczytaj: Miała grać Ellie, a zagra Abby? Czy twórcy "The Last of Us" znaleźli odtwórczynię ważnej roli?

To już pewne! Kaitlyn Dever jako Abby w 2. sezonie "The Last of Us"


Informacja o obsadzeniu Kaitlyn Dever w roli Abby została potwierdzona przez Craiga Mazina i Neila Druckmanna, czyli twórców, scenarzystów, reżyserów i producentów wykonawczych "The Last of Us".

Proces poszukiwania obsady do drugiego sezonu naszego serialu nie różni się niczym od tego jak pracowaliśmy przy pierwszym sezonie. Szukamy światowej klasy aktorów, którzy najlepiej uosabiają charakter naszych bohaterów z materiału źródłowego. Nic nie liczy się bardziej niż talent. Jesteśmy zachwyceni, że taka uznana artystka dołączy do Pedra, Belli i do reszty naszej rodziny – czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

Skąd znamy Kaitlyn Dever?


Kaitlyn Dever to amerykańska aktorka. Znamy ją z takich seriali jak "Justified: Bez przebaczenia", "Niewiarygodne" czy "Lekomania", a także filmów "Przechowalnia numer 12", "Szkoła melanżu" czy wyprodukowanego dla Netfliksa komediodramatu "W żałobie w drogę". Aktualnie na ekranach polskich kin gości komedia sportowa "Pierwszy gol" w reżyserii Taiki Waititiego, w której zagrała jedną z ról. 

Kim w "The Last of Us" jest Abby? Zobacz zwiastun gry


Abby to jedna z głównych bohaterek gry "The Last of Us II", której drugi sezon serialu ma być ekranizacją. Dziewczyna jest córką Jerry'ego Andersona, chirurga, który pracował dla Świetlików – antyrządowej paramilitarnej organizacji pracującej nad stworzeniem szczepionki na rozprzestrzeniającą się infekcję. Gdy ojciec zostaje zabity przez Joela Millera podczas ratowania Ellie, bohaterka poprzysięga zemstę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones