"Blue Beetle" za chwilę na HBO Max, Czy fani DC w końcu go obejrzą?

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Widowisko+DC+%22Blue+Beetle%22+na+HBO+Max.+Znamy+dat%C4%99+premiery-152808
"Blue Beetle" za chwilę na HBO Max, Czy fani DC w końcu go obejrzą?
Latem w kinach mogliście oglądać widowisko DC "Blue Beetle". Teraz Warner Bros. zdecydował się wprowadzić je na swoją platformę Max. Premiera już za kilka dni! 17 listopada.

O filmie "Blue Beetle"Główną rolę w "Blue Beetle" gra znany z seriali "Cobra Kai" i "Parenthood" Xolo Maridueña. Jest to pierwszy latynoski bohater w kinowym uniwersum DC.

Co istotne, choć "Blue Beetle" jest częścią skasowanego DCEU, to Xolo Maridueña będzie w dalszym ciągu grał tytułowego bohatera. Ogłosił to publicznie sam James Gunn, który odpowiada za nową wersję kinowego uniwersum DC.


W filmie "Blue Beetle" świeżo upieczony absolwent college'u, Jaime Reyes, wraca do domu pełen aspiracji i nadziei na przyszłość. Okazuje się jednak, że dom nie wygląda tak, jak go zapamiętał. Kiedy chłopak szuka swojego celu w życiu, interweniuje los. Jaime niespodziewanie wchodzi w posiadanie starożytnego przedmiotu, będącego wytworem obcej biotechnologii - Skarabeusza. Skarabeusz wybiera Jaimego na symbiotycznego gospodarza. Chłopiec otrzymuje niezwykłą zbroję, umożliwiającą dysponowanie niezwykłą i nieprzewidywalną mocą. Zbroja trwale zmienia przeznaczenie Jaimego, który staje się superbohaterem Blue Beetle.

Film miał w miarę pozytywne opinie wśród widzów. Niestety w kinach zobaczyło go niewielu widzów. W Ameryce "Blue Beetle" zarobił nieco ponad 72 mln dolarów. Kolejne 56 pochodzi z reszty świata. W sumie dało to niecałe 129 mln dolarów, co czyni z filmu najgorzej sprzedającą się część DCEU.

Zwiastun filmu "Blue Beetle"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones