Serial DC i platformy Max o szpitalu Arkham jednak nie powstanie

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Serial+DC+o+szpitalu+Arkham+nie+powstanie-156353
Serial DC i platformy Max o szpitalu Arkham jednak nie powstanie
źródło: Materiały prasowe
Jeśli liczyliście na dłuższą wizytę w szpitalu Arkham – niestety. Rozwijany na potrzeby platformy Max projekt serialu rozgrywającego się w murach instytucji, w której przetrzymywani są kolejni przeciwnicy Batmana, najprawdopodobniej nie doczeka się realizacji.
  

Arkham zamyka podwoje
Losy projektu były dość burzliwe. Początkowo był on planowany jako spin-off "Batmana" Matta Reevesa opowiadający o policjantach z Gotham. Potem koncepcja uległa zmianie, a uwaga twórców przeniosła się na szpital Arkham. Jeszcze później James Gunn ogłosił, że akcja serialu nie będzie rozgrywać się w uniwersum filmowego "Batmana", tylko w nowym uniwersum DC, jakie przygotowuje Gunn. Wygląda jednak na to, że akcja serialu będzie rozgrywać się nigdzie – bo nie dojdzie do jego realizacji.
  
Pieczę nad projektem sprawował Antonio Campos, twórca m.in. serialu "Schody" z Colinem Firthem i Toni Collette oraz filmu "Diabeł wcielony" z Tomem Hollandem i Robertem Pattinsonem.

Projekt nie został jednak definitywnie skasowany. Możliwe, że po raz kolejny zmieni się jego formuła. Tak było m.in. z odziedziczonym po poprzednim kierownictwie DC filmie "Blue Beetle", który ma dostać animowany sequel.

Po tym, jak po raz kolejny przesunięto premierę "Batmana II", fanom Człowieka Nietoperza pozostaje na razie tylko oczekiwanie na serial "Pingwin", który zadebiutuje już we wrześniu.

"Pingwin" – zwiastun serialu

O czym opowie "Pingwin"?Akcja "Pingwina" rozpocznie się zaledwie tydzień po wydarzeniach przedstawionych w "Batmanie". W głównych rolach zobaczymy Colina Farrella i Cristin Milioti. Ten pierwszy po raz pierwszy wcielił się w Pingwina w filmie "Batman" Matta Reevesa. Ta druga zagra Sofię Falconę, czyli córkę Carmine'a Falcone'a, mafiosa trzęsącego Gotham.

Mam parę uwag o filmie "Batman"Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones