Robert Pattinson w serialu "Pingwin"? Batman z szansą na epizod

CBR / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Gwiazda+filmu+%22Batman%22+Robert+Pattinson+powr%C3%B3ci+w+serialu+HBO+%22Pingwin%22-156280
Robert Pattinson w serialu "Pingwin"? Batman z szansą na epizod
Już niedługo na antenie HBO swoją premierę będzie miał serial DC "Pingwin". Fani wciąż nie widzą - oficjalnie - czy pojawi się w nim Robert Pattinson. Jeff Sneider ma jednak dla nich odpowiedź.

Batman znów spotka PingwinaSneider twierdzi, że Robert Pattinson powróci jako Batman. Nie podaje jednak żadnych szczegółów. Wydaje się jednak, że będzie to epizod ograniczony do jednego odcinka.


Udział Pattinsona nie powinien dziwić, raczej jego nieobecność byłaby niespodzianką. A to dlatego, że akcja "Pingwina" rozpocznie się zaledwie tydzień po wydarzeniach przedstawionych w "Batmanie".

W głównych rolach w "Pingwinie" zobaczymy Colina Farrella i Cristin Milioti. Ten pierwszy po raz pierwszy wcielił się w Pingwina w filmie "Batman" Matta Reevesa. Ta druga zagra Sofię Falconę, czyli córkę Carmine'a Falcone'a, mafiosa trzęsącego Gotham.

Mam parę uwag o filmie "Batman"

Kiedy Sofia miała 13 lat, ojciec, chcąc uchronić ją przed zepsuciem, jakie staje się udziałem mieszkańców miasta, wysłał ją do Miami. Przyniosło to skutek odwrotny od zamierzonego. Sofia zaczęła rozwijać biznesy ojca w nowym miejscu. Po powrocie w rodzinne strony podjęła działania, by stanąć na czele przestępczego świata Gotham.

Zwiastun serialu "Pingwin"
Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones