Znana z "Aladyna" Naomi Scott zagra w horrorze "Uśmiechnij się 2"!

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Znana+z+%22Aladyna%22+Naomi+Scott+zagra+w+horrorze+%22U%C5%9Bmiechnij+si%C4%99+2%22+%E2%80%93+Filmweb-153281
Znana z "Aladyna" Naomi Scott zagra w horrorze "Uśmiechnij się 2"!
źródło: Getty Images
autor: Axelle/Bauer-Griffin
Druga część horroru "Uśmiechnij się" jest już w drodze. Do obsady dołączyła właśnie Naomi Scott znana między innymi z roli Dżasminy w "AladynieGuya Ritchiego z Willem Smithem. Kontynuację podobnie jak oryginał przygotowuje Parker Finn (scenariusz i reżyseria). Jak dotąd nie podano, o czym opowie sequel.

"Uśmiechnij się" – fabuła horroruBohaterką filmu jest terapeutka doktor Rose Cotter grana przez Sosie Bacon. Któregoś dnia jedna z jej pacjentek zabija się na jej oczach w drastycznych okolicznościach. Po tym zdarzeniu w życiu Rosse zaczynają się dziać przerażajace rzeczy. Kiedy wszechogarniające przerażenie zaczyna przejmować kontrolę nad jej życiem, Rose musi zmierzyć się z kłopotliwą przeszłością, aby przetrwać i uciec od strasznej rzeczywistości.


Naomi Scott – skąd ją znamy?Do najważniejszych ról Naomi Scott należy występ w "Aladynie" Guya Ritchiego, gdzie wcieliła się w Dżasminę, ukochaną tytułowego bohatera. Widzowie mogą ją też pamiętać m.in. jako Różową Wojowniczkę z "Power Rangers" oraz Elenę z "Aniołków Charliego" w reżyserii Elizabeth Banks. Aktualnie można ją oglądać w serialu "Anatomia skandalu"

Zwiastun "Aladyna"Chłopak o czystym sercu dostaje propozycję od potężnego wezyra, by znalazł dla niego tajemniczą lampę.


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones