Jasmina z "Aladyna" w serialu o Obi-Wanie Kenobim?

MovieWeb / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Jasmina+z+%22Aladyna%22+w+serialu+o+Obi-Wanie+Kenobim-140388
Jasmina z "Aladyna" w serialu o Obi-Wanie Kenobim?
Kto zagra główną rolę kobiecą w serialu o Obi-Wanie Kenobim? Jak na razie kandydatki są trzy - przygotowująca się do roli w nowej produkcji Barry'ego Jenkinsa Thuso Mbedu, nieznana szerzej hinduska aktorka Anula Navlekar oraz gwiazda disnejowskiego "Aladyna" Naomi Scott


Chociaż wszystkie aktorki mają szansę, numerem jeden dla producentów, z racji doświadczenia, jest podobno Scott. Podobno, gdyż nie jest to w żaden sposób potwierdzona informacja - bazujemy na anonimowych źródłach portalu MovieWeb. Zakontraktowana aktorka wcieli się w postać tajemniczej Riley/Eve. 

W ubiegłym miesiącu, goszcząc w programie "The Graham Norton Show", Ewan McGregor ujawnił, iż zdjęcia do serialu o Obi Wanie Kenobim mają rozpocząć się w marcu przyszłego roku. To historia Obi-Wana Kenobiego, ale ten serial jest nie tylko o moim bohaterze - przyznał gwiazdor - Aczkolwiek na pewno będzie mnie dużo, co jest dobre!

Akcja 6-odcinkowego show ma rozgrywać się 8 lat po "Zemście Sithów" i 11 przed "Nową nadzieją". Serial opowie o tym, jak Obi-Wan ostatecznie zaszył się na Tatooine w swojej pustynnej chatce. Biorąc pod uwagę, że Luke Skywalker będzie miał wówczas 8 lat, czyli mniej więcej tyle, ile Anakin, gdy skrzyżował ścieżki z Kenobim, a wokoło wciąż szaleć będą siepacze organizacji Crimson Dawn znanej z "Solo", może być ciekawie. 

Przedsięwzięcie powstaje dla serwisu streamingowego Disney+.
Udostępnij: