Naomi Grace Scott

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/1552137/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":3666,"rate":7.689307146753955,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,7
3 666 ocen gry aktorskiej
Naomi Scott III
Naomi Scott przyszła na świat 6 maja 1993 roku w Londynie (Anglia, Wielka Brytania). Wychowywała się wraz ze starszym bratem w rodzinie Brytyjczyka i Ugandyjki. Zanim zaczęła grać w filmach, należała do grupy muzycznej Bridge Church Youth Band, z którą często występowała w szkolnych musicalach i sztukach teatralnych. Podczas solowego występu w Royal Festival Hall została odkryta przez zespół muzyczny, "Xenomania", z którym później współpracowała.

Na ekranie zadebiutowała w 2009 roku w serialu stacji Disney Channel - "Life Bites". Po trzech latach otrzymała rolę w ekranizacji powieści Marka Petera Hughesa zatytułowanej "Lemoniada Gada". Tego samego roku została zaangażowana do produkcji Stevena Spielberga pt. "Terra nova". Naomi zagrała jedną z głównych postaci - Maddy Shannon. W 2013 roku zagrała w polskiej produkcji "Our Lady of Lourdes". Następnie wystąpiła w teledysku do piosenki Bridgit Mendler "Hurricane".

Aktorka poza graniem w filmach i występowaniem na koncertach udzielała się charytatywnie. Regularnie uczestniczyła w pracach społecznych oraz misjonarskich. Ponadto wyjeżdżała do Słowacji, aby uczyć w szkołach języka angielskiego.
Więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 6 maja 1993

miejsce urodzenia: Londyn, Anglia, Wielka Brytania

wzrost: 163 cm

Teen Choice
Zdobyła Teen Choice, 1 inna nagroda i 2 nominacje
Sprawdź wszystkie nagrody
Teen Choice Ulubiona aktorka w filmie science-fiction / fantasy za film Aladyn w roku 2019
mąż Jordan Spence (od 07.06.2014)
W 2013 roku wystąpiła w teledysku Bridgit Mendler "Hurricane".
Ubiegała się o rolę Casey Newton w filmie "Kraina Jutra". Ostatecznie angaż otrzymała Britt Robertson.
Była członkinią zespołu muzycznego Bridge Church Youth Band.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych