Nowe Aniołki Charliego wybrane. Kristen Stewart w ekipie

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/Nowe+Anio%C5%82ki+Charliego+wybrane.+Kristen+Stewart+w+ekipie-129164
Jak informowaliśmy już wielokrotnie na stronach Filmwebu, w przygotowaniach jest żeńskie kino akcji - "Charlie's Angels". Dziś wiemy, już kto znajdzie się w obsadzie. Potwierdziły się ubiegłoroczne doniesienia, jednym z Aniołków została Kristen Stewart.

GettyImages-532003688.jpg Getty Images © Ian Gavan


Oprócz niej w skład ekipy wejdą: Naomi Scott ("Power Rangers") i Ella Balinska, dla której będzie to pierwsza duża rola. W obsadzie jest też Elizabeth Banks, która wcieli się w postać Bosley, czyli łączniczki między Aniołkami a tajemniczym Charlie'em. Banks jest również reżyserką całości.

Punktem wyjścia dla filmu jest oczywiście serial z lat 1976-81. W przeciwieństwie do wersji telewizyjnej, w kinowym widowisku agencja Townsend będzie firmą o zasięgu globalnym, a bohaterki stanowią tylko jedną z kilku ekip, które Charlie ma do dyspozycji.

Autorami scenariusza są Jay Basu i sama Banks. Projekt powstanie dla Sony. Studio właśnie ogłosiło, że przesuwa datę premier z początku czerwca na koniec września 2019 roku. W Stanach pojawi się na tydzień przed "Jokerem".
Udostępnij: