"Uśmiechnij się" szerzej. Nowe twarze w obsadzie sequela

Deadline / autor: /
https://www.filmweb.pl/news/%22U%C5%9Bmiechnij+si%C4%99%22+szerzej.+Nowe+twarze+w+obsadzie+sequela+popularnego+horroru-154118
"Uśmiechnij się" szerzej. Nowe twarze w obsadzie sequela
Do obsady drugiej części horroru "Uśmiechnij się" dołączyli właśnie Raúl Castillo oraz Miles Gutierrez-Riley. O fabule sequela wciąż nic nie wiemy. 

"Uśmiechnij się 2" - sequel hitowego horroruCastillo wystąpił ostatnio w filmie produkcji Amazonu "Cassandro", gdzie zagrał obok Gaela Garcii Bernala. Z kolei Gutierrez-Riley zadebiutował w drugim sezonie serialu "Dzicz". 

Nie wiadomo na razie, w kogo się wcielą. Wiadomo natomiast, że dołączyli do obsady, w której są już znana między innymi z roli Dżasminy w "AladynieGuya Ritchiego z Willem Smithem Naomi Scott, a także Lukas Gage, powracający Kyle Gallner, Rosemarie DeWitt i Dylan Gelula

Kontynuację podobnie jak oryginał przygotowuje Parker Finn (scenariusz i reżyseria). 

"Krwawa gadka" o filmie "Uśmiechnij się"

"Uśmiechnij się" – fabuła horroru i zwiastunBohaterką filmu jest terapeutka doktor Rose Cotter grana przez Sosie Bacon. Któregoś dnia jedna z jej pacjentek zabija się na jej oczach w drastycznych okolicznościach. Po tym zdarzeniu w życiu Rosse zaczynają się dziać przerażajace rzeczy. Kiedy wszechogarniające przerażenie zaczyna przejmować kontrolę nad jej życiem, Rose musi zmierzyć się z kłopotliwą przeszłością, aby przetrwać i uciec od strasznej rzeczywistości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones