50 Cent

Curtis James Jackson III

6,1
5 555 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby 50 Cent

Kto waszym znaniem jest najlepszy ?
50 cent - Eminem - Dmx
u mnie jest tak :
1.50 cent
2.Eminem
3.DMX
Ale wszystkich uwielbiam :P

theft

Proszę Cię :P
Większość 'tekstów' 50 centa to coś w stylu: "Jestem bogaty, mam laski", "Dziewczyno liż lizaka" albo: "Wszystko, czego czarnuch potrzebuje to szybki numerek", poza tym nic oryginalnego do rapu nie wnosi. DMX rapuje z pasją, słychać to i widać po tekstach. "Rain", "Slippin", "Who We Be", czy "I can feel it" to utwory, nie piosenki. Mają przesłanie i są tworzone z pasji, a nie jak w wypadku 50 centa dla pieniędzy... Sam nie jestem znawcą rapu, ale lubię takich wykonawców, jak DMX, 2Pac, Dr. DRE, czy Snoop Dogg... Zestawianie 50 centa z nimi to dla nich zniewaga :/

shaqfan

Prawdziwy z ciebie znawca rapu. Jak będę duży to chciałbym być taki jak ty...

shaqfan

a co sądzisz o Hollywood Undead ?

shaqfan

Każdy słucha tego co lubi,50 jest bogaty śpiewa o kasie,dziewczynach ale kiedyś nawijał o życiu i dlatego dla mnie jest jednym z najlepszych raperów

theft

1- Eminem
2 - 50. CENT
3 - Snoop Dog
Best for Ever XD jak słucham ich muzy to czuje prawdziwy rap a nie to polskie dziadostwo jak dla mnie to ta cała "PAKTOFONIKA " nie umywa się do Eminema czy 50. cent'a . Ok kaEN może być ale jakaś Paktofonika ja w tych czasach o nich w ogóle nie słyszałem wtedy to słuchałem Marky Marka albo Snoop Doga'a czy Beasty Boys ;)

theft

Kendrick Lamar > 50
Z tych trzech co podałeś to Eminem i długo długo nic :D

theft

Andre 3000 numer 1 tylko i wyłącznie.

theft

Żaden z nich nie jest dobrym aktorem.

theft

to jak porównanie Smolenia z Laskowikiem i Rudi Schuberthem
..wszyscy z jednej parafii
50 najlepiej z nich wygląda
Eminem jest najśmieszniejszy,
a dmx ma "najlepszy" głos
:)

theft

Eminem o kilkadziesiąt klas wyżej od DMX'a i 50 centa.

Cobain96

Oskar za muzykę jak najbardziej ,za gre może w niektórych momentach nie , ale za ogół zgrany i sztywny szczerze tak debiut i Marshal się sprawdził.ELO

theft

Em wyprzedził wszystkich o lata świetlne.

theft

z tych trzech tylko DMX

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones