Adam Małysz

8,3
52 oceny występów osoby
powrót do forum osoby Adam Małysz

Jak dla mnie najlepszy skoczek w historii, czterokrotny zwycięzca klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.
Puchar Świata wygrywa zawsze najlepszy skoczek sezonu, najrówniejszy zawodnik. W Igrzyskach czy Mistrzostwach Świata decyduje jeden konkurs, w dodatku często bardzo loteryjny.

pawbed

Zależy jak i co liczyć, na pewno jeden z największych. Dla mnie genialny skoczek, okradziony ze złota olimpijskiego przez sędziów w 2010 r. Telemarki Ammanna to był żart

jumperski

Amman w tym okresie (czyli przed olimpiada w trackcie i nawet krotko po) był totalnym dominatorem w skokach, telemark był oczywiście przez niemal cala karierę rzadkoscia u niego ale odleglosciowo zostawil reszte tak daleko jak Malysz w swoim najlepszych okresach i tu akurat zlota Ammana bym nie kwestionowal. Kontrowersje to raczej były 4 lata później w przypadku srebra Kasaiego....

SzymonS1

Ja rozumiem, ale sprawdź noty z zdaje się drugiego konkursu! On tylko tym wygrał. Z Kasaim to już dochodził przelicznik wiatru

pawbed

Najlepszy był matti nykanen ! I to jest zdanie nie tylko moje ale i ogólnie większości ekspertów.tyle mam do powiedzenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones