Adam McKayI

7,5
3 595 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Adam McKay

Jego współprace z aktorami, począwszy już od tych pierwotnych typowych komedyjek, to powiedzieć, że robią wrażenie to tak jakby nic nie powiedzieć. Od etatowych komediantów przez legendy w epizodach do gwiazd najwyzszego szczebla na pierwszych planach plus w bonusie werbowanie gwiazd innych dziedzin tj np. Grande.

Streep, DiCaprio, Blanchett, Bale, Pitt, Ford, Robbie, Adams, Lawrence, Whalberg, Gosling, L.Jackson itd i konca nie widać...

A co do samych juz jego filmow, to na tym etapie stricte komediowym jego obraz mimowolnie zaburza mi jego ziomkowanie z Farrellem, którego oglądać nie moge. Jest tak irytujący, wszedzie gra tego samego tępego typa. Humor np. w "Anchorman" czy "The Other guys" był tak przesadnie na siłe i męczący, że ledwo przebrnąłem. Nowy, ambitniejszy etap, to już troche inna bajka. Nie w moje gusta, ale doceniam. Widać dobre zalązki i wzorowanie sie na fajnym narracyjnym stylu a'la np. Scorsese, uwzględniając oczywiscie odpowiednie proporcje. Nie moja bajka do konca, no ale tu już widać dobrze obraną droge. A no i odsuniecie od ekranu ziomala Willa zbawienne.

Ciekaw jestem co on wymyslil tym swoim najnowszym projektem. Zaciagniecie przed kamere swojego filmu takiej plejady gwiazd jest intrygujace, mimo że jego dotychczasowa filmografia mnie nie ziębi nie grzeje. DiCaprio od 20 lat grał tylko u samych kozakow w samych pewniakach... Jeśli McKay utrzyma dobrą narracje z dwoch ostatnich filmow, plus dołozy wywazony humor, którego nie miał z Farrellem przed obiektywem, to może być ciekawie.

Albo gość ma układy w Hollywood o jakich inni mogą tylko pomarzyć, albo jest po prostu tak pozytywnie odbierany, że aktorzy do niego lgną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones