Adolf Dymsza

Adolf Bagiński

8,4
4 835 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Adolf Dymsza

Film "Janko Muzykant" będzie można zobaczyć w niedzielę 18. września 2011 o godz.19.00 w kinie *Domu Sztuki* na ul. Wiolinowej 14 przy stacji metra Ursynów.

wstęp wolny

Więcej informacji pod linkiem :
http://www.domsztuki.art.pl/2011/stare-kino2011-6.htm

Widzowie mogą liczyć na prelekcję red. Stanisława Janickiego.

marta_buu

ulala, a ja dopiero teraz o tym przeczytałem.
Byłaś na projekcji? Możesz napisać coś o filmie.

zulombo

zulombo, tak byłam! I niestety muszę przyznać, że masz czego żałować. Mała orkiestra świetnie poradziła sobie z muzyczną narracją: przewodził akordeon, nie zabrakło też solówek na skrzypcach, ale przede wszystkim cudowna sopranistka dała popis w partiach Ewy i musiała zabisować :) Były brawa na stojąco i naprawdę było niesamowicie.
Natomiast na ten moment mogę Ci napisać, że najprawdopodobniej 16.X.2011 będzie do zobaczenia, również w cyklu "W starym kinie", ale już bez muzyki na żywo, film "Każdemu wolno kochać". Kiedy tylko informacja będzie potwierdzona napiszę o tym!
Natomiast jeśli chodzi o projekcję z muzyką na żywo to DS ma już za sobą udaną projekcję "Brzdąca" i właśnie "Janko Muzykanta", natomiast są już poczynione plany, które miejmy nadzieję się powiodą, na rok 2012 :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones