Agata Buzek

Agata Bronisława Buzek

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/3387/6","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":6438,"rate":6.773842808325567,"desc":"ocen"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktorka dubbingowa"},"ranking":{"name":"Głosu","link":"/person/ajax/roles/3387/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":591,"rate":7.490693739424704,"desc":"ocen"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/3387/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":83,"rate":6.036144578313253,"desc":"oceny"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producentka"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/3387/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":3,"rate":7.666666666666667,"desc":"oceny"}}]
6,8
6 438 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agata Buzek
  • Nie rozumiem tego zachwytu w dyskusjach. Mówicie, że nie liczy w bardzo dużym stopniu wygląd
    tylko gra aktorska, ale ona jest beznadziejna. Ostatnio widziałam ją w filmie "Koliber" i jestem
    zrozpaczona choćby jej angielskim. Przecież to totalna tragedia. Pracowała z dobrymi aktorami, więc
    zrobiła z siebie pośmielisko-wystarczy obejrzeć film z oryginalnej wersji językowej...
    A poza tym jestem pewna, że gdyby nie znajomości, pieniądze i wyższość to by nigdzie nie zaszła.

• Oluniav123 Totalna tragedia, że tak wejdę w Twoją stylistykę, to właśnie "Koliber".

• Oluniav123 Jestem świeżo po obejrzeniu ,,Niewinnych'' w których Agata gra jedną z głównych ról i muszę przyznać,że zagrała bardzo dobrze i wcale nie odstawała od Kuleszy. Ponadto w tym filmie mówi po francusku co jest na pewno większym wyzwaniem niż mówienie po angielsku, gdzie niby ,,dość prosty język'',ale wielu ma problemy z akcentem więc myślę,że to trochę niesprawiedliwe oceniać tylko pod tym kątem.

• exotyczna Muszę przyznać, że jedyne filmy w jakich zagrała dobrze to te z urodzin które reżyserował tatuś a nie te w których rolę temu beztalenciu załatwił...

• exotyczna Od Kuleszy to każda aktorka jest lepsza ,a byłemu premierowi córeczka nie wyszła, oj nie wyszła.

• JasonX68 Moim zdanie niejeden ojciec był by dumny z takie córki, mądrej i wspaniałej aktorki.

• Oluniav123 Też za nią nie przepadam....denerwuje mnie jej sama obecność, nie mówiąc już o sztywnej grze aktorskiej.
    Też myślę, że gdyby nie pieniądze i koneksje, to pewnie nie byłaby bardziej znana, niż jest. Nazwisko bywa niejednokrotnie kluczem do sukcesu....

• Oluniav123 Fajnie darła japę w wiedźminie. Aż współbiesiadnikom włosy stanęły dęba.

• użytkownik usunięty

Oluniav123 Jak można być zrozpaczonym czyimś angielskim? Trudno, żeby Polka wychowana w Polsce mówiła z oksfordzkim akcentem. Mimo tej "wady" zagrała w zagranicznym filmie, co dla polskiego aktora jest wielką nobilitacją. Skoro reżyser i producenci nie mieli z jej angielskim problemu to dlaczego ty jesteś tym zrozpaczona? I nie jestem jakąś wielbicielką Agaty, chyba obejrzałam tylko film Rewers, w którym grała (nawiasem mówiąc film bardzo mi się spodobał). Aktorzy typu Antonio Banderas, Arnold Schwarzenegger albo Salma Hayek też prawdopodobnie nie mówią z perfekcyjnym angielskim, ale zrobili karierę w Hollywood i ten brak im nie przeszkodził, a mnóstwo rdzennych aktorów angielskich i amerykańskich obeszło się smakiem.

• nasza "Oluniav123" jest po prostu zazdrosna jak większość Polaków, nic nowego.

• soulfly777kris Nie jest zazdrosna,wystarczy obejrzeć jakikolwiek film z Buzek i można szybko wyrobić sobie opinię o jej "talencie" aktorskim,tatuńcio zadzwonił tu i tam i załatwione ,przecież ten kraj to c...,dupa i kamieni kupa.