Alyssa Milano

Alyssa Jayne Milano

7,4
3 535 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alyssa Milano

Chodzi mi tu o czarodziejki,w pierwszych sezonach,gdy grala jeszcze shanen doherty,alysse moglismy widziec w dlugich wlosach,dzieki ktorym moim zdaniem wygladala ladnie i dziewczeco,mlodzienczo...Potem,jak juz wlosy sciela,to jakby te dziewczecosc utracila i pokazala sie nam jako prawdziwa ,i rownie ladna kobieta.Ateraz,w tych odcinkach ktore ogladamy na polsacie,to wyglada juz calkiem inaczej niz na poczatku...A le teraz w tych odcinkach mi sie nie podoba,brzydo jej w takiej fryzurze.No naszczescie teraz znowu ma dluzsze.Czyli wychodzi na to,ze kobieta rozkwita dopiero po trzydziestce :)

po cześci sie zgadzam...faktycznie zmieniła sie.Zupełnie inaczej wyglada teraz (w Czarodziejkach) niż w tych pierwszych sezonach za czasów Shannen...:))) ale i tak nadal ją lubię i uważam, że w każdej fryzurze jest piekna.

użytkownik usunięty
Donna_Piper_Halliwell

Awidzialam w gazecie jej focio to to co na wizytowce to juznie aktualne terazto ona ma znowu calkiem dlugie wlosy jak kiedys i dobrze bo slicznie wyglada i tak jakos mlodziej :).Ciekawe,czy bedzie ten drugi slub bo jest zareczona

Nieważne jaką ma fryzurę, w każdej wygląda extra:)
http://www.pieknekobiety.com.pl/mniejznane.php

Zgadzam się, Alyssa w sezonach Czarodziejek bardzo się zmieniła, zresztą nie tylko ona. Holly i Rose też, Rose co prawda mniej, ale zawsze, a Shannen gdyby dotrwała do końca też by pewnie wyglądała inaczej niż na
początku i może nie chodzi tu nawet o wiek aktorek, ale o taki mały przełom w modzie, bo gdy zaczynano kręcić Czarodziejki (1998) panowały inne gusta, a potem...no cóż sami widzimy jak zmieniały się ubrania, styl i w ogóle i uważam, że to od tego to wszystko zależało xD

Vieillir

Zgadzam się z Wami, lubię Alyssę bez względu na włosy, ale z drugiej strony...myślę że ładniej jej w długich
włosach. Włosy Alyssy nie podobały mi się w 6 sezonie, ale zagrała świetnie - jak zawsze. :))

asienka63

Tak, ja też wolę jej długie włosy.
Chociaż 6 sezon należy do tych najfajniejszych i najzabawniejszych xD
Najbardziej spodobała mi się jej lewitacja połączona z medytacją, gdy Piper odkurzała.. stare dzieje xD
Odnośnie mody macie całkowitą rację. Trendy się zmieniają, stroje dziewczyn także :)


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones