Alyssa Milano

Alyssa Jayne Milano

7,4
3 535 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alyssa Milano

Hej. Ja uważam że powinna odjść Alyssa ale nie dlatego że jej nie lubie tylko poprostu uwżam że Shannen bardziej pasowała do Charmed.
Jakie jest wasze zdanie????

kati31

Wg. mnie żadna
Lubię wszystkie cztery( za krótki ..nie ....)

xDDDDD

Nio ja też uważam że żadna ni powinna odejść ale gdyby musiala to którą byście wybrały???

kati31

Sorki pomyłka wybrali...xD (za krótkie.............)

xDDDDD

Lepiej gdyby Alyssa , gdyz Rose , Shannen i Holly sa przyjaciolkami i moze nakrecili by wtedy 9 i 10 sezon .

kati31

jak już chcesz takie tematy zakładać to załóż je na forum serialu a nie profilu aktorki,a po drugie to troche nudne wałkować w kółko ten sam temat, chcesz podbudować swoje ego czytając że twoja ulubienica Shannen powinna zostać a podła wredna wiedźma Alyssa nawet sie nie pokazywać, przykro mi ale juz dokonano wyboru dawno temu moim zdaniem dobrze wybrali

milus_2

Shannen nie jest moją ulubienicą obie aktorki lubie tak samo chcialam pozna tylko wasze zdanie moje jest takie a twoje jest takie nie musisz mi odrazu wypominac tego że poprostu tak uważam.Niechce sie kłucic wiec temat skonczony!

kati31

Wolałabym , zeby Alyssa odeszla ;]

Blair

alyssa powinna na 10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000 000% odejść!!!!

Phoebe123

alysa i shannen te dwie powinny odejść. i rose oczywiście przyjść , bo charmed zaczęłam lubić jak ona dopiero przyszła

Phoebe123

A wrecz od wrotnie sądze gdy przyszła Rose to serial zrobił sie nudny a z Shannen był swietny.

redsylwia

bardzooooo naprawdę świetny !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tylko dlaczego wszyscy mówią że shannen jest do dupy !!!!!!!!! nawet w szkole wszyscy robią sobie obrazki z napisami że shannen to jędza i wysyłają sobie ?????? ja mam może całe 10 GB tych obrazków !!!!!! znajomi ode mnie też !!

Phoebe123

ja o tym pierwszy raz slysze ;] Zreszta dziewczynko masz bardzo wybujała wyobraznie ;] NIe warto z toba dyskutowac .

Blair

szczerze ja też do tej pory uważałam że Shannen jest niezbyt ciekawą osobą... Ale teraz zmieniłam zdanie... nie potrafiłabym wybrac miedzy Alyssa a Shannen, ale polubiłam Shannen nawet bardzo tylko nie za role Prue a Brendy Walsh - to moja ulubiona postac!

milus_2

i cofam to wszystko co do tej pory mówiłam o Shannen. Ona jest fajna.

milus_2

A ja cofam to co mówilam o Alyssie ;D Po smierci Prue , Phoebe stała sie moją ulubiona bohaterka ;) A co do kłótni Alyssa- Shannen to nas nie powinno obchodzic , super graja i wogole je uwielbiam ;)

Blair

:))) dokładnie zgadzam sie z Tobą we wszystkim:)Obie i Shannen i Alyssa są super:)
pzdr:**

Phoebe123

Naprawde??Och pierwsze słysze ...może tylko w tej twojej głupiej szkole (jeżeli prawdą jest to co napisałaś) Każdy ulwielbia Shannen !!(ale nie twierdze że Rose McGowan jest głupia itp. bo lubię wszystkie charmed)

kati31

Zdecydowanie powinna odejść Shannen, a Alyssa zostać;) Bardzo lubię postać Phoebe, a Prue zawsze mnie denerwowała;/

phoebe_7

Mogły by być wszystkie 4 aktorki wszystkie potrafią grać i wrzucają do filmu "to coś".
Ja uwielbiam Alysse ale lubie również reszte aktorek. Alyssa po prostu umie grać chociaż że sie nieraz pkłóci z kimś;P

kati31

Alyssa jest super,a te które się nie zgadzają ze mną to głupie pindy!!!!"pozdrawiam"....

J_McMahon

Każdy ma swoje zdanie dotego służą fora więc to co napisałaś jest nie na miejscu :/

kati31

Ja osobiście uważam, że bardzo dobrze zrobiono, że odeszła Shannon. Bardzo jej nie lubiłam. A Alyssa jest spoko! I bardzo dobrze gra.

kati31

Zdecydowanie allyssa ona się nawet z rose kłóciła wszyscy żałowali że nie namawiali Shannen do zostania a allysy nie wywalili! Po odejściu Shannen bardzo dużo osób zrezygnowało z Charmed (np. ja też)8 sezon przerwano dlatego że nie było środków finansowych gdyby Shannen została było by o wiele więcej kasy i o wiele więcej FANÓW !!!

kingajkari

Shannen nie odeszła przez żadne kłótnie, odeszła po prostu. Wraz z końcem trzeciego sezonu wygasał jej kontrakt. Końcówkę sezonu trzeciego nawet sama reżyserowała. Sporo osób namawiało ją do pozoztania, ale ona doszła do wniosku, że pora ruszyć do przodu. Podobnie było z Beverly Hills 90210. Źródło - wyawiad z Aaronem Spellingiem. Alyssa nigdy nie kłóciła się z Rose. A jej filmografia to nie tylko Charmed, dajcie sobie już spokój:)

reesee

http://film.wp.pl/filmId,26214,qid,62,pytanie.html Masz tu wszystko napisane dlaczego odeszła :)Jak się nie znasz to radze nie pisać

kingajkari

No cóż... myśl jak chcesz, ja jednak bardziej wierzę Aaronowi Spellingowi niż komuś z wp.pl.



reesee

Zresztą, czy to takie ważne? Odeszła i już... według mnie powinni wtedy zakończyć serial, bo choć nic nie mam do Rose McGowan, i czwarty sezon był bardzo udany, to historia z odnalezioną siostrą była mocno naciągana:/

reesee

Moim zdaniem najlepsze były 3 pierwsze sezony i pierwotna moc trzech:-) Później zbyt pokręcili z tą odnalezioną siostrą...Ja najbardziej lubiłam Prue, Piper i Phoebe:* Alyssy za bardzo nie lubie ale lubie jej postać. A Paige nie za bardzo;/

Karolcia15

Mam takie same zdanie jak ty pierwsze 3 sezony są zajebiste
Pozdro :*

reesee

Raczej wywiadów nie przetłumaczają więc pewnie coś źle zrozumiałaś

kingajkari

Angielski znam perfekcyjnie i sama często zajmuję się róznymi tłumaczeniami, więc raczej źle bym nie zrozumiała:) Ten wywiad akurat był tłumaczony. Powiem Wam, że raczej nie poznamy prawdziwej wersji tamtych zadrzeń, bo jest ich tysiące i każda z osób, które były w to bezpośrednio zamieszane podaje swoją. Ale zakończmy juz... ja nic nie mam ani do Shannen, ani do Alyssy.

reesee

A na youtobe?To daj link

kingajkari

Nie... na E! kiedyś leciało. Z cyklu "E! True Hollywood Stories" czy coś w tym rodzaju. Dość dawno, bo chyba ze dwa lata temu:(

reesee

powinny wszystkie grać to znaczy zamiast rose tiffani thiessen a cola jason behr i już !!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones