Alyssa Milano

Alyssa Jayne Milano

7,4
3 534 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alyssa Milano

Zawszę ją lubiłam, ale po tym czego się dowiedziałam, uważam, że zachowała się strasznie samolubnie. Na planie filmu Charmed(Czarodziejki)zarzuciła scenarzystom warunek, że albo odejdzie Shannen Doherty(serialowa Prue) albo ona. Scenarzyści wyrzucili Shannen i napisali w scenariuszu, że Prue zabił demon.

Shannon_Rutherford

Nikt nie wie jak było naprawde więc nie wiem po co te kłótnie

Frantic_Girl

Ja zmieniłam zdanie ;] Alyssa jes bardzo fajna ,o wiele bardziej ja lubie niz Shannen.Zreszta zamiescilam wywiad jak to bylo naprawde ;]

Blair

Ona jest cudowna a Shannen nie lubie za sam jej ironiczny uśmiech.
pzdr i dodaję cie do ulubionych jeśli jeszcze tego nie zrobiłam;P

My_lover___Holly

martynka <<sama jesteś nienormalny bachor !

Shannon_Rutherford

Hej, dziewczynko, wyszłaś z tego forum po raz drugi. Jeśli mówisz, że wychodzisz to wyjdź i nie wracaj. To po pierwsze a po drugie proszę, nie pisz Shannon tylko Shannen bo tak nazywa się ta aktorka...

kaszabl

To nie było zupełnie tak jak mówicie...;) "Beverlly Hils 90210" i "Charmed" to produkcje A. Spellinga. Shannen na planie "Beverlly..." była ktrzykliwa, kłotliwa i nieznośna. Aaron od początku jej nie lubił i twierdził, że Shannen ma zły wpływ na jego córkę - Tori Spelling. Dlatego Shannen została WYRZUCONA z planu, a w scenariusz wplątano jej wyjazd z kraju. Podobnie było z "Charmed". Shannen cały czas się kłóciła i czepiała niemlal wszystkiego. Konflikt panował między nią i Alyssą Milano. W końcu Alyssa pod presją ciągłych sprzeczek poszła do Spellinga i powiedziała żeby wybrał między nimi, bo ona dłużej tego nie zniesie. Spelling bez zastanowienia wyrzucił Shannen, gdyż sam także miał dośc jej kaprysów...

kaszabl

Jaka by nie była faktem jest ze miała niezłe ciało :
http://images39.fotosik.pl/1360/e1f7806ef08c417c.jpg

kaszabl

bla bla bla .

kaszabl

Shannen odeszła , bo pokłóciła się z scenarzystami i producentami .
Było o tym głośno więc ? W czym Wina Alyssy ?
Nie wiesz jak było i oceniasz ją po tym co słyszysz . Sama chyba wiesz jakie są plotki . ?
... Nie masz prawa jej oceniać, gdyż iż jej nie znasz, więc jakim cudem uważasz że jest "przegłupia" , skoro jej nie znasz ?

neciaQa

W 100% masz rację, neciaQa ! A Wy pozostałe, na czele z założycielką tematu jesteście po prostu niedojrzałymi, dziecinnymi gówniarami, które wierzą w każdą zasłyszaną ploteczkę ! Z Shannen nikt nie był w stanie długo wytrzymać, powtórzyła się sytuacja z Beverly Hills90210, gdyż kobieta oficjalnie słynie z trudnego charakteru. Natomiast to, że Alyssa powiedziała, że albo Shannen odejdzie, albo ona, to największa bzdura, jaką usłyszałam od czasu wiadomości o końcu świata 21 grudnia ! Alyssa wiedziała, że Shannen jest starsza, bardziej znana itd. i gdyby postawiła takie ultimatum na pewno wywaliliby ją - Alyssę. Ciekawa jestem, w jakim szmatławcu założycielka tematu przeczytała ten nonsens. Poza tym - tak jak napisała neciaQa - nazywanie głupim kogoś, kogo się nie zna świadczy tylko o tej osobie, która się tak wypowiada. Że sama jest głupia, dziecinna i niedojrzała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones