Amy AdamsIII

Amy Lou Adams

8,2
72 137 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amy Adams
Ama97

Kolor włosów nie czyni nikogo bliźniaczkami. Zauważ, że mają one zupełnie inne rysy twarzy. Amy Adams jest kobietą o raczej "chłodniejszym" typie urody. Nie wygląda jak rozwrzeszczona, rozpieszczona laleczka z wystawy nowego sklepu z zabawkami, w przeciwieństwie do tej drugiej. Dodatkowo Isla kojarzy mi się z takim nadmuchanym, "słodziasznym" prosiaczkiem. Nie wiem więc, gdzie niektórzy ludzie dostrzegają podobieństwo. Amy jest zdecydowanie bardziej urodziwą osobą. A poza tym niesamowitą aktorką.

enchanted_Me

wiem. ale z daleka podobne ;) np usmiech podobny nie tylko włosy. spokojnie na siostry wygladają

enchanted_Me

Podobne są - dwa małe, ładne rudzielce, z daleka można się pomylić. Osobiście żadnej z nich bym z łózka nie wyrzucił ale sądzę, że więcej uroku i klasy ma Amy Adams.

Ama97

Są bardzo podobne. Tak bardzo, że właśnie się zastanawiałam, czy to nie Amy jest żoną Borata:)

giovanna_filmweb

Isla jest zoną Borata a Amy kokoś tam i ma dziecko od niedawna ;)

giovanna_filmweb

Doszukujecie się podobieństwa tam, gdzie go nie ma. Radzę zakupić okulary adekwatne do Waszych wad wzroku. Dodam jeszcze, że porównując obie panie lepiej sugerować się filmikami na youtubie niżeli zdjęciami.

enchanted_Me

Okulary to radzę zakupić Tobie, bo najwyraźniej jesteś jedyną osobą, która tego podobieństwa nie widzi.

giovanna_filmweb

Proszę wybaczyć, nie miałam złych zamiarów, pisząc poprzednią wypowiedź. Chciałam wyrazić jedynie swoją opinię na ten temat. Pozdrawiam.

enchanted_Me

Gdybym nie znał już tak dobrze Adams to też by mi się myliły. Ale naoglądałem się już sporo filmów z Amy i nie sprawia mi to większego problemu.

enchanted_Me

ja się zdjęciami nie sugeruje tylko filmami. ps nie chce się z nikim kłócić poprostu mówie swoje zdanie

enchanted_Me

widziałam je nie tylko na zdjęciach lecz też w filmach i są podobne! ale to moje zdanie ;)

Ama97

ja myślałam, że to jedna i ta sama osoba, są identyczne!;)

kamila3105

mój kolega też

kamila3105

ja tez tak myslałam jak ogladalam wyznania zakupoholiczki i zaczarowana...
nie zorientowałam sie od razu ze są to inne osoby..

dariana18

na pierwszy rzut oka są identyczne!

dariana18

Dokładnie! Mogłyby spokojnie zagrać bliźniaczki! Czasami jak coś oglądam, to nie wiem, która to, dopóki nie zobaczę obsady...

ewusekr

Ewusekr. - Czy udało się znaleźć film o bliźniaczkach? Będę wdzięczna za tytuł. Szukałaś tytułu filmy/Komediii romantycznej o 2 bliźniaczkach w 2010 I 2011. Aktorka miała ciemne, kręcone włosy I nogę w gipsie.

agnieszka_963

Ło matko jedyna! A no szukałam, szukalam... I nie znalazłam... :( Też go szukasz? Dobrze, to znaczy, że mi się nie przyśniło, tylko naprawdę był taki film. :P

ewusekr

Tak, szukałam i nie znalazłam. Nie przyśniło Ci się. Film sympatyczny, zabawny więc chętnie bym obejrzała ponownie. Dzięki ogromne za odpowiedź. Pozdrawiam.

agnieszka_963

Nie mam nawet pojęcia, jakiej był produkcji ani w jakich latach dokładnie leciał. Gdybyś jakimś cudem go znalazła, to daj znać :)

ewusekr

O ile dobrze pamiętam film był produkcji francuskiej. Oczywiście dam znać, jeśli kiedyś znajdę :).

Ama97

mi przypomina Nicole Kidman. mają podobne oczy, są rude i mają poddarte nosy.

Ancksunamun

mi się podoba Amy nos ^~^

Ama97

nie mówię, że poddarte nosy są brzydkie ;d tylko że jest on wspólną ich cechą (amy i nicole) dlatego myślę, że są podobne ^^

Ancksunamun

ale ja napisałam że mi się podoba i wcale nie pomyślałam że Tobie nie :D

Ama97

aha ;d

Ancksunamun

Ja nie widze podobienstwa między Fisher a Adams

Veronica86

Nie mozna zobaczyć czegoś ,czego nie ma

Ancksunamun

Podobieństwa między nimi wcale nie ma

Veronica86

no wiesz każdy może mieć własne zdanie. widocznie według ama97 są one podobne.

Ancksunamun

Wiem:)

Ama97

totalnie!!! co najmniej jak siostry!

CelciaCe

;) RACJA

CelciaCe

Jestes pewna???
http://www.peopleenespanol.com/sites/default/files/images/2011/09/25/Adams-Fishe r-400.jpg
To co widzisz podobnego prócz koloru włosów??? Kształt twarzy ,kształt brwi,usta a moze nos?

Veronica86

moim zdaniem usta i nos zdecydowanie. a na tych zdjęciach mają twarz ustawioną trochę pod innym kątem, ale mimo wszystko są podobne!

CelciaCe

Jeśli już to podobna jest do Nicole Kidman,Isla ma słodką buźkę,a Adams i Kidman są takie bardziej klasyczne i dystyngowane

robin17

coś w tym jest :)

Ama97

własnie posypał sie moj swiat bo byłam całkowicie pewna ze to jedna ta sama osoba :)

Ama97

tak podobne!! :) i to bardzo

zona_alkoholika

Wręcz identyczne! Zwłaszcza jeśli porównasz te zdjęcia: http://www.justjared.com/photo-gallery/2699547/amy-adams-into-the-woods-opening- night-02/ oraz http://www.dailymakeover.com/hairstyles/women_celebrity_hairstyles/isla-fisher-a ug-23-2012/

Ama97

od dawien dawna myslałam że to jest jedna bohaterka..... dziasiaj, kiedy zorientowałam się że to są 2 inne to SZOK, hehe :)

Ama97

Chyba pomyliłaś Isle Fisher z Nicole Kidman.

Algidziak

nie , Nickole Kidman może trochę do Amy Adams ale Isla bardziej do Amy podobna

Ama97

Często zdarzało mi się mylić obie panie, agree :)

Ama97

tylklo w twoich oczach,

guga_buzka

każdy ma inne wyobrażenia :)

Ama97

mi też się kojarzą ze sobą :)

Ama97

często je mylę, więc moim zdaniem są podobne :)

pannasowa

dobra, to było kiedyś, kiedy ledwo kojarzyłam te aktorki, teraz po obejrzeniu kilku filmów z tymi paniami, nie mam żadnego problemu w rozróżnieniu ich, i uważam, że już nie są tak podobne, to tylko takie początkowe złudzenie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones