Amy AdamsIII

Amy Lou Adams

8,2
72 209 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amy Adams

Jest piękna i zdolna, ale

użytkownik usunięty

czy aby trochę nie za stara do roli dziewczyny superbohatera? W końcu za rok wybija
czterdziecha,a nasz Superman jest dziewięć lat młodszy;)

40? Uuu w filmie jakoś nie było po niej widać :)

Wescik

Dobra dupa jak na swój wiek, szczególnie w American Hustle

Nie rozumiem tej decyzji. Warner chce zrobić filmowe uniwersum - jego kreowanie potrwa minimum 10 lat. Jakoś nie wyobrażam sobie 50-letniej Lois Lane. Już teraz mi kompletnie nie pasowała - a co będzie w kolejnych odsłonach?

Tyle pięknych i zdolnych aktorek ok 30'tki a oni wybierają ją - rudą, "starą" i bez ikry (nie mam nic do rudych - wręcz przeciwnie - ale Lois miała ciemne włosy). Była też zjawiskową i przebojową kobietą, która rozpychała się łokciami aby osiągnąć swoj cel. W filmie tego nie widać niestety

Coyotman

Zamknijcie te swoje ryje! Coyotoman, dla ciebie młodość kończy się z ukończeniem 20 roku życia? A może jak miałeś to nieszczęście chodzić do podstawówki, to o swojej 20-paroletniej nauczycielce, myślałeś: "No nie, takie stare jeszcze żyją"????

Jest ciągle młoda to i tak wygląda. Tylko wy bando palantów macie jakieś chore podejście do 40-tki u kobiet. Będziecie się rozpisywać jak Amy Adams skończy 50 i będzie wciąż tak wyglądała jak teraz. Wtedy z pewnością będzie można się dziwić, że w takim wieku i tak się prezentuje.
A teraz zamknąć mordy!

Nick_filmweb

Skąd u ciebie ten jad? człowieku czy ja kogoś obraziłem powyższym postem?
Napisałem tylko ża Amy Adams nie pasuje na Lois Lane - bo ta w komiksach jest w innym wieku, inaczej wygląda i inaczej się zachowuje.
Zresztą spójrz sobie jak panna LL wygląda w koniksach - http://www.comicvine.com/lois-lane/4005-1808/

Nie przepadam za tą aktorką - ale na pewno nie dyskwalifikuje jej ze względu na wiek czy urodę.

Naucz się czytać ze zrozumoieniem

Coyotman

"Tyle pięknych i zdolnych aktorek ok 30'tki a oni wybierają ją - rudą, "starą"" Z czyjej to wypowiedzi? Z MOJEJ???? Więc może napisz mi którego fragmentu nie zrozumiałem? Dobrze jeszcze że wyraz "Stara" wziąłeś w cydzysłów. Mimo wszystko Twoja wypowiedź jest i tak poniżej pewnego poziomu.

Generalnie wkur...ia mnie maksymalnie ten zaje...any pęd ku temu aby możliwe jak najbardziej zdyskredytować ową 40-tkę - zwłaszcza w plotkarskich mediach, przynajmniej jeżeli chodzi o kobiety. Bryluje w tym ta pied...ona, szmatława WP. Bez końca pojawiające się newsy.
"Ma 40 lat i wciąż zachwyca", "Niesamowite ciało u 30-latki!!!", "Ma już 35 lat i wciąż jest piękną kobietą", "Niesamowite! Ma 40 lat i wciąż jest pełna wdzięku i seksapilu", "Niemożliwe, jędrne ciało u 38-latki. Nie uwierzysz!!!" i tak bez końca, bez przerwy, bez ustanku. Zupełnie tak jak gdyby w tej zaje,,,anej, lansowanej przez różnej maści skur....synów modzie, po skończeniu 40-tki należało już zdechnąć.

Tymczasem niejedna kobieta w wieku 40-lat jest atrakcyjna ponieważ ma DOPIERO 40 lat a nie, że jest atrakcyjna pomimo 40-tki. Punkt graniczny zaczyna się przy 50-tce i wtedy rzeczywiście można by wznosić peany na cześć zachowanego świetnego wyglądu. Dla przykładu Sandra Bullock w "Grawitacji", wiek 49 lat jeżeli dobrze pamiętam. I fakt, wygląda świetnie.

Więc naprawdę nie dawajmy się podpuścić różnym debilnym pisemkom tudzież zaplutym serwisom internetowym typu WP i zdajmy sobie sprawę z tego, że wiek 40 lat to wciąż młody wiek w którym można się czuć i wyglądać naprawdę dobrze. Wszak nawet po nim zaczyna się życie.

Nick_filmweb

Rozumiem twój punkt widzenia - też nie pododba mi się polityka portali o której mówisz - ale powtórzę w przypadku Adams nie pasuje mi ona na Lois własnie dlatego, że ma nie ten kolor włosów, nie ten wiek i nie ten charakter. Co z tego, że jest świetną i docenianą aktorką (oskary, złote globy) skoro nie pasuje. Ja jako fan komiksów i ich ekranizacji zwyczajnie nie mogę się z takim wyborem zgodzić - tak samo jak nie godziłem się z wyborem Dunst na Mary Jane i Maguire'a n a Petera w starym Spider-manie i tak jak nie do końca godze się na Aflecka w nowym Batmanie (choć cieszę się, że bierze udział w tym projekcie z kilku innych powodów - ale tu nie o tym)

A co do cytatu "Tyle pięknych i zdolnych aktorek ok 30'tki a oni wybierają ją - rudą, "starą" - nie wiem czego się czepiasz. To że jest mnóstwo kobiet pasujących do LL to chyba oczywiste - a wybrali ich kompletne przeciwieństwo.
Jeśli słowo rudy jest dla ciebie obraźliwe to serdecznie współczuje (bo dla mnie to zwykłe określenie koloru włosów). Słowo "starą" dałem w cudzysłowie dlatego że nie uważam jej za starą (sam jestem niewiele młodszy), a jedynie za starą do tej roli.
Sądziłem, że to oczywiste

Co do starzenia - to nie każdy starzeje się jak Sandra Bullock czy Charlize Theron. Na prawdę nie wyobrażam sobie Adams w roli LL za 10 lat.
Jeśli nadal nie rozumiesz mojego punktu widzenia to już nie wiem co mam napisać.


Coyotman

ok, rozumiem. I zapewniam Cię, że nikt nie zatrudni 50-letniej aktorki do roli LL, więc nie masz się czego obawiać.

Nick_filmweb

Tyle, że już ją zatrudnili. Podpisała kontrakt na kilka filmów. Ich produkcja potrwa ok 10 lat - a co za tym idzie ok 40 letnia dziś Adams będzie miała już pod 50.

w 2015 wchodzi Sequel Mos - pewnie rok później będzie JL (wg najnowszych doniesień): - w kolejnych latach kolejne filmy cyklu.

Ale już zakończmy ten temat. Wyjaśniliśmy co trzeba i jest ok.
Do panny Adams w roli LL będe musiał po prostu przywyknąć.

Coyotman

W takim razie pozostaje mieć nadzieję, że w wieku 50 lat będzie wyglądać tak jak Sandra Bullock.

jest ohydna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones