Amy AdamsIII

Amy Lou Adams

8,2
72 209 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amy Adams

Pamiętam jak kilka lat temu zwróciłem na nią uwagę kiedy to otrzymała pierwszą nominacje do Oscara za "Świetlika". Filmu nie obejrzałem do dziś ale stwierdziłem wówczas że warto zwrócić uwagę na tę młodą aktorkę. Spodobała mi się jej urocza kreacja w "Zaczarowanej" :) W "Wątpliwości" i "Fighterze" udowodniła na co naprawdę ją stać i tutaj nominacje do Oscara jak najbardziej zasłużone ! Mam nadzieje że za kilka lat zdobędzie statuetkę :)

MikeyS

Musisz koniecznie obejrzeć Świetlika! Piękna rola, gdzie Adams w jednej scenie potrafi doprowadzić widza do łez, żeby po kilku sekundach wywołać uśmiech na jego twarzy. Moim zdaniem jedna z najlepszych ról drugoplanowych minionej dekady.
A na Oscara liczę po cichu za rolę Janis Joplin w 2012 roku. To by była piękna sprawa. Przy ciekawym scenariuszu będzie to nie lada wyzwania dla aktorki, ale wierzę że temu podoła, zwłaszcza, że udowodniła iż śpiew nie sprawia jej trudności.

h_anka

Ja bym bardzo chciala,by Amy dostala Oscara w tym roku,ale nie wiem czy jej sie uda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones