Amy AdamsIII

Amy Lou Adams

8,2
72 209 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amy Adams

chyba nigdy nie dostanie Oscara... a szkoda, bo jest jej naprawdę utalentowana, wiadomo nie tak
bardzo jak Keira Knightley bo to zupełnie inna liga, ale nadal...

Funak

nie no, myślę ze w końcu dostanie tego Oscara, Leo zresztą też

awksom

Leo w 2015 nie dostanie na pewno, bo Joaquin zgarnie za 'Inherent Vice'... Niby się mówi o Amy jako głównej pretendentce do Oscara za 'Big Eyes' w 2015, zobaczymy..

Funak

Joaquin Phoenix i Amy Adams to główni faworyci do Oscara 2015. Nareszcie zostaną docenieni najważniejszą nagrodą, która staje się coraz bardziej okropna pomijając tylu znakomitych aktorów a nominając debiutantów i to oni wygrywają a nie i o powinni

Funak

wg mnie to Adams jest tą bardziej utalentowaną :)

Funak

Ja uważam, że Adams ma większy talent od Knightley.
Pozdrawiam :)

Funak

Nigdy to nie dostane Glenn Close - 6 nominacji..

Funak

Oscar już dawno się zeszmacił. Komisja nie raz została wygwizdana bo odrzucali dobre filmy, nagradzali mniej ambitne role itp Nie do wiary, że oscara ma Natalie Portman za black swan w którym moim zdaniem Milla Kunis zmiotła ją doszczętnie w filmie tak jak Jolie Rider w przerwanej lekcji muzyki a nie otrzymali jej aktorzy z najwyższej półki jak Ian Mckellen czy właśnie Dicaprio

nata1909

To mnie bawi Oscar dla Lawrence, jest bardzo dobrą aktorką, ale ma zaledwie 24 lata, więc czas na takie nagrody.
Inni aktorzy by dostali np. taka Adams, DiCaprio, Depp czy Ryder.

Zuza88

To też trochę kwestia szczęścia, Jennifer dla mnie zasługiwała na Oscara, a i konkurencja nie była taka jak choćby w zeszłym roku, gdzie nie dało się kogoś mocno nie skrzywdzić. Amy moze dostania w tym roku, choc w zeszłym też miała Globa i nie wyszło,ale też nie ma takiego pewniaka jak Cate Blanchett za "Blue Jasmine". Leonardo ma autentycznie pecha, najbardziej mi szkoda chyba "Django", gdzie zagrał inaczej niż zwykle,a nagrodzone świetnego,ale powtarzalne Christopha Waltza. Co do Deppa, było mu dać za pierwszych Piratów, bo teraz się powtarza i ciągle gra niemal identycznie ,jeszcze z Heleną Bohnam Carter i najlepiej u Burtona ,co było już 10 razy i po trzecim się znudziło

awksom

Nie widziałam gali, na której Jennifer dostała Oscara, nie mam też pojęcia jaka była konkurencja i nie widziałam "Poradnika...", za który, o ile się nie mylę, dostała nagrodę. Wyżej już napisałam, że jest bardzo dobrą aktorką, nie ma co tu wiele mówić, ale jednak wiek - 24 lata - troszkę szybko... albo to kwestia mojego już zboczenia na punkcie tej nagrody dla Leo.
A co do "Django" - nawet nominacji nie miał.
Reszta - zgadzam się z Tobą co do słowa. :)

Zuza88

1. Zobacz Poradnik, wcześniej też się dziwiłem, po seansie nie miałem pytań :)
2. Wiem,ze Leo nie był nawet nominowany za "Django",tylko do Globu był, ale to nie zboczenie,że chcesz Oscara dla niego po prostu jest świetny a ta nagroda ciągle Go mija

awksom

Widziałem poradnik..... i wszystkie nominowane role w roku 2013 - Jennifer była najsłabsza.

Unibet_78

nie zgodzę się

Zuza88

dobra, nawet nominacji nie ma :(

awksom

o cholera faktycznie - nawet nie zauważyłem :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones